Karizma'yi bir kaç cümleyle anlatabilir misiniz? Nedir karizma?

çok fazla şeyden daha güçlü bir etkiye sahiptir karizma. ama 'vay koçum çok karizmatiksin' gibi cümlelerle her tipe harcanacak kadar basit değil.. şekil olmakla filan olmuyor. . doğuştan gelen bir şey gibi. örnegin dünyanın en fazla hayran kitlesine sahip ünlüsü Shah Rukh Khan, pek yakışıklı olmamasına karşın bir kaç Brad pitt'in bile birleşip alt edemeyecegi kadar güçlü bir karizmaya sahip. 7 küsür milyarlık dünyanın 1 milyar üstü kadarındaki hayran kitlesini de sahip olmayı o karizmaya borçlu zaten.

Güncellemeler:
2ay isim vermekten ziyade cümlelere dökseniz; karizma'nın tanımını yapsanız daha iyi olur. daha uygun olur soruma cevab olarak

1|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Takim elbise giyen, kirli sakalli, gizemli, olgun, sert bakisli erkektir.

1|0
    0|0
  • Kişinin farkında bile olmadığı doğallığı sanırım

1|0
    0|0
  • çirkin erkekleri pazarlama harikası mir kelime karizma :D
    kısaca iyi giyinen çirkin adam :D

0|0
    1|0
  • Sürü psikolojisi !! geçmişte en baştan çıkarıcı kadınların karşı koyamadığı erkeğin de bir ayağı topaldı. Yıllar içerisinde ki kültürel toplumsal hatta global değişimler psikolojik etkilenimleri farklılaştırıyor değişiyor. Günümüzde sürü psikolojisi etkili

0|0
    0|0
  • Kenan imirzalioglu

0|0
    0|0
  • Karizma benim için Ahlaklı olmak

0|0
    0|0
  • cümlelere gerek yok direk ben

0|0
    0|0
  • ABDULLAH ÇATLI

0|0
    0|0
  • Ben ışte

0|0
    0|0
  • Neymiş bu adam ya

0|0
    0|0
  • Karizma doğru bildiğin hiç bir konuda ne şartlarda olursa olsun tükürdüğünü yalamamak!..

0|0
    0|0
  • İşte o benim

0|0
    0|0
  • Sempatik yakisikli degil ama sempatok cana yakin

0|0
    0|0
  • Ben fazlasıyla herşey var

0|0
    0|0
  • Dediğin kişi mi karizmay mış?
    Karizma nedir göstereyim sana ,
    www.hakimiyet.com/.../120210-114408-cemilic.jpg

İşte karizma dediğin budur , bakışı bile diğerlerinden farklıdır. Dünyada ki tüm güçlü ülkelerin ordularını yenersen , böyle bakarsın. Yoksa bir bollywood ya da holywood yıldızı ile bu karizmayı karşılaştırmak çok abes kaçar.

0|0
    0|0
    • 2ay

güzel bişey anlatırken, birilerni aşağılaman tuaf kaçmış

• 2ay

Birilerini aşaladıysam affola lakin oyuncudan karizma olmaz :) Onların sadece dışı karizma , karizma dediğin şey , zeka , yaptıkların ve duruşunla olur oda şekil A da görülüyor. Bunu demekte o kişileri aşağılamak değil çünkü o kişiler zaten başarılı kişiler ama karizma değiller bence.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Karizma cidden ozel bir olgudur.. Ama kime gore neye gore bu bilinmez

0|0
    0|0
  • Burak özçivit

0|0
    0|0
Yükleniyor...