2 buçuk dakikanızı ayırın. Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cinsel içerikli ne değil belki umdugunuzu bulamazsınız. 😏😏 2 buçuk dakikalık bu video hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum?

Güncellemeler:
2ay Ya ne insanlar vardır ya valla iğreniyorum. Benim sorduklarım da dahil saçma sapan sorulara. yüz kişi. gelirsiniz. hepiniz mi abazasınız anlayamadım

0|2
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf şu cinsel içerikli değil umdugunuzu bulamazsınız deyip burda milleti küçük dusurdugun için seni kutlamiyorum...

1|2
    0|0
    • 2ay

Şuraya p*rno atsak hepiniz açar izlersiniz. Bana laf yapma

• 2ay

@Yakışıksız34 Abi yani bu laf insanların ağzına sakız olmuş halde. Tartışmada köşeye sıkışan kişi adamlığa karaktere laf ediyor köşeye çekiliyor. Sık başıma geliyor bir şey demiyorum ama bu sefer kafayı yedim ya bu kadar kolay mı yahu insanın karakterine laf etmek.

Neyse bizde kabahat şu soruyu ciddiye alıp koyduğu videoyu izleyip soruyu sorarken yaptığı hataları uyarıyoruz. Boşuna kafa yoruyoruz. Sorusuna 5 kişiden görüş gelmiş zaten kızlar görüş bile paylaşmamış sorusuna. Bu da yazdığım son yorum olsun bari. İyi geceler abi

• 2ay

Evet böyle küçük beyinlilere abazalik yapıyorum huyum kurusun ya beynine te*avuz edesim geliyo böyle kişilerin bnce uzak dur 😉

En İyi Kız Görüşü

• Cumhurbaşkanını sevmen güzel bir şey ama umarım bu objektif bakmana engel olmaz bu adamın yapamadığı da Bunca zaman devlete Fetocuları alan kim onunla can ciğer olan kim seviyorsun iyi güzel ama eleştirel taraflarını göremiyorsanız kendini bir sorgulaman gerekiyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok kötü yanları var tabiki. Herkesin kötü yanı vardır. Ben adamın 5 şeyini sevdim. Ayrıca o kötünün iyisi benim gözümde maalesef. daha iyisi gelse emin ol onu severim

• 2ay

Bu aslında bnrim gözümde herşeyi özetliyor

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel söylüyor da birine böyle körü körüne bağlılık korkutucu Menderes dönemi gibi... Çünkü neyin ne olduğunu bilmiyor.. İşte kararnameler ile bir sürü insan alındı ama siyasetçilerden kimseye dokunmadılar.. Yemezler ne yazık ki.. Meclisde ki o Feto köpekleri ortaya çıkarılmadıkça bir şeye inanmıyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bazı konularda haklısınız ama yinede Türk Kürt ün aynı seyi savunuyor olmalar çok güzel

• 2ay

zaten yok bir birimizden farkımız.. Kürtçe dedikleri şivenin %60 ı Göktürkçe,%15 Farsça, geri kalanı da Arapça ve Ermenice karışımı..

• bu video değilde genel olarak bir yargı koymak istiyorum
    en büyük ironi ne biliyor musun?
    millet olarak birleşmemiz, tek yürek olmamız gereken olaylarda çok sağduyuluyuz
    örn:gezi olayları (çarşı), darbe olayları vs
    ama ufacık bir sarsıntıda kanlı bıçaklı oluyoruz
    siyasi görüş (dinci, cumhuriyetçi) kavgaları, kültür kavgaları gibi
    işte ben bunu sevmiyorum

sen siyasi görüşü, ırk farkı olan bir insanla kolkola olduysan
    bunu neden sürekli sağlayamıyorsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet çok haklısın milletçe bunu da öğrenmemiz lazım

• Bu videoda sadece çarpıcı olan ve yorum gerektiren tek kısım kürt bir kardeşimizin sırtında türk bayrağı ile birlik beraberlik mesajı vermesi ırkçılık yapan kardeşlerimiz izlesin bunu

1|0
    0|0
  • Erkeklere olan nefretin hala aynı boyutta bakıyorum da. Bir videoyu izlememiz için illa cinsel içerikli olması gerekmiyor.

Koyunun teki olduğunu düşünüyorum videodaki adamın. Mee'liyor

0|0
    1|0
    • 2ay

Öyle. Gördüğün gibi diğer sorularıma hep çok görüş gelir. İnsanların aklı hrp. gereksizliklerde.
      Ayrıca lafını geri almanı rica ediyorum. Ve neden öyle düşündüğünü bilmek.

• 2ay

Erdoğan'ın mı kötü olduğunu kanıtlayayım?
      Yaptığı yüzlerce yolsuzluk ve hırsızlıklar, pek çok masum insanın hayatını kaybetmesine sebep olması. Fettullah Gülen gibi bir vatan hainini ülkenin her kurumuna yerleştirmesi ve ülkenin ağzına sıçtırması? Ne diyorsun?

• 2ay

Ben ülkem için ölürüm mesela. Yüreği olmayan bunu göze almayan evinden çıkmazdı zaten. Tercih meselesidir. Yolsuzlugu hırsızlığı belgelerle kanıtla. Zira kanıtlasan da umrumda değil. Osmanlı devletinde padişahlar kendi hazinelerine çalışıyorlardı ama hangi derste çıkıpta biriniz neden hazine onlara çalışıyor demediniz. Fethullah Gülen e gelince kimin ne oldugunu. kimse bilemez. Biz annemizden babamızdan kazık yiyoruz adam müneccim mi geleceği görsün?
      Yazık. Nefretiniz yüzünden gerçeklere kör olmuş gözleriniz

• Tek anladığım buradan kürt olan v. S her kim olursa olsun türk millettinin tek oldugu tek konu vatan dır ırkçılık yapanlarada iyi bir mesaj

1|0
    0|0
  • Böyle şeyler beni etkilemiyor sonuçta gerçeklere gözü kör değiliz

1|0
    0|0
  • ırkçılık batağına saplanmamış, bayrağına ve devletine bağlı örnek vatandaş. millet olarak gerektiğinde ortak paydada buluşabilmemize örnek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...