Bu hayatta gerçeklerle yüzleşecek kadar cesaretlimisiniz? korkularınızla yüzleşecek kadar cesaretiniz var mı?

yoksa toz pembe mi yaşıyorsunuz. unutmayın ki insana en büyük yalanı benligi (egosu) söyler. shakespera boş yere dememiş sevdigimiz insanın bin yalanında bir dogru sevmedigimiz insanın bir dogrusunda bin yalan ararız diye. evet arkadaşlar karakterli insan kimdir bilirmisiniz? başkalarını eleştirmeden önce aynanın karşısına geçiröz eleştiri yapan insandır. sizinde yorumlarınzı bekliyorum

0|0
21

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Realist olmak gerekiyor sen korkularinla yuzlesmezsen onlar bir sekilde senin karsina cikiyor o yuzden gerektiginde yuzlesmeli hersey beter bir hal almadan icinden cikmaya calismalisin

0|1
    0|0
  • 1 cümlelik soruyu uzatmışta uzatmışsın.. herkesin korkuları vardır...

0|0
    0|0
    • benim izah etme şeklim teferruatlı oluyo genelde çünki herkes senin kadar akıllı olmadıgından mütevellit böyle bir metoda başvuruyorum evet sonuca gelirsek herkesin korkuları vardır herkesin korkuları yoktur demedim korkularınızla yüzleşecek cesaretiniz var mı dedim sahi sizin var mı efendim korkularınızla yüzleşecek cesaretiniz?

• biliyorum soruyu anladım! fakat soruyu net cevaplamayı tercih etmedim..

• tabiki ceaplamak zorunda degilsiniz hatta benimle aynı görüşte de olmayabilirsiniz saygı duyarım eleştirmek eleştirilmek güzeldir biz insanları eleştiri geliştirir yinee teşekkür ediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• köpeklerden çok korkardım 3 kere ısır dilar artık korkmuyorum zaten bir köpekle bogusacak gücüm de var çok şükür geçen biriyle boğustum ısırama di artık korkmuyorum ⛏

0|1
    0|0
    • mükemmel bir cesaret. işte hayatta böyle korkularımızın üzerine gidip korkuluramızla yüzleşmemiz lazım diye düşünüyorum insanoglunun en büyük korkusu ölümdür. ölümü kabullenene kadar bütün korkuları yenebilecek güçteyiz.

• haha çok iyi ya :D

• tabi bunu kanalda pit bull da falan yapamazsın o ayri🙃

Yükleniyor...