Gülüşlerinizin ardında hüzün mü gizli?

Benim son yıllardır böyle de😂
Her şeye rağmen gülmek güzel şey 👍
Ama içten gülümsemek...

0|2
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• En ufacık ya aen kötü bir şeyden tebessüm çıkarmasını bilmek lazım. Zaten çok glümseyen, gülen neşeli insanların geçmişinde ağır yaşanmışlar vardır. Onlar, zevk almasjnj bilerek yaşamayı öğrenmişlerdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Yoo klasik gülüşler

1|0
    0|0
  • Bir palyaço varmis herkesi güldürürmus bir gün sokakda aglarken adamin teki gelmiş neden ağlıyorsun oda demiş cok mutsuzum adam demiş bir palyaço var herkesi güldüren ona git... devamini biliyosundur

1|0
    0|0
  • gülmeyi sevmiyorum.
    içten gülerim güldügümde oda nadirdir..

1|0
    0|0
  • içten gülümseme diye birşey yoktur insanların gülüşleri sahtedir dünyada hiçbir insan mutlu degildir çünkü bütün insanlar fani yaratıklardır bir gün ölecegini bilen ve zaman zaman bunu düşünen bütün insanlar mutsuzdur mutsuz olacaktır bundan sonra her paylaşıtıgım yorumun altına parantezle (kendi görüşüm diye eklicem ) bazı karacahiller hakarete başlıyor bana hakaret etmek sadece bana hakaret insanın egosunu tatmin eder ve beni üzmez hatta mutlu eder

1|0
    0|0
    • 2ay

Gülümseme 2 ye ayrılır. Sevdiğin istediğin bir şey olduğunda içten gülümsersin ama herhangi bir arkadaşını gördün diyelim senin için pekte mühim biri değil ama yinede gülümseme ihtiyacı duyarsın ya da misafir geldi güler yüzlü görünmek için gülümsersin

• 2ay

işte bu kadar çözmüşşün olayı bu yaptıgın yorum bir tevazu örnegidir tam aksini de diyebilirdin 100 kızdan 90 nının dedigi gibi ben seçilmem seçerim de diyebilirdin ama mütevazi olmayı tercih ettin. hiç üzülme bir kadının iç güzelligi inan bana bu dünyanın en büyük güzelligidir. güzellik göreceli bir kavramdır sadece cahil insanlar iç güzellik yerine dış güellige bakar dış güzellik de ne kardeşim bildigin et parçası insanlar ruha degil de ete bakıyo bak yatmadan önce sana son bir şeyi itiraf ediyim bir erkek olarak kadınlarmı akıllıdır erkekler mi? bence kadınlar çünki hiçbir kadın bir erkegin bacaklarına bakmaz. teşekkür ederim iyi geceler.

• 2ay

Bende teşekkür ederim sizede iyi geceler 😊

• içten gülümsemelerim fazla..
    12 senelik depresif halim geçti geçiyor..

1|0
    0|0
  • Galiba

1|0
    0|0
  • Yok hüzün gizli diil

1|0
    0|0
  • Normal gülüyorum

1|0
    0|0
  • Yuzume bakarak yalan soyleyenlere ve gulucuk ile ispat etmeyenlere acirim.

Huznum merhametten olur.

1|0
    0|0
  • Evet benim öyle.

1|0
    0|0
  • Gülen adamın altında herzaman hüzün vardır. Hep ağlayan insanların ise bir boku olmadan kendi kendine dert yaratması büyük bir ironi

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey cok şükür. bol kahkahalı patlamalarım var çogu zaman rahatım ben ne takcam maziyi

1|0
    0|0
  • Bazen evet

1|0
    0|0
  • Pek bir hüzün yok, standart gülüyorum ben :-D

1|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|0
    0|0
  • gülmek güzel şeydir güldürenden ötürü :)

1|0
    0|0
  • yalandan tebessümler

1|0
    0|0
  • Normal bence hayat tospembe değil malesef

1|0
    0|0
  • Bilmem hiç düşünmedim dersem yalan olur 😆😅

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • çayın demine göre değişir sadece

1|0
    0|0
  • gulmek iyidir iyi

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

1|0
    0|0
  • Bekle ambulans geliyo şimdi. Deli gömleği giydirmiycez, söz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel mutlu insan rolü yaparım, etrafa gülücükler saçarım.
    Oysa ki zerre mutlu değilim be :/

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende... nasıl başarıyorum anlamış değilim 😕 alışkanlık herhalde yapa yapa bir süre sonra usta oluyorsun😂

• Evet malesef

1|0
    0|0
  • Ara ara gülüyorum sonra içimde bir burukluk oluyor çözemedim henüz...

1|0
    0|0
  • Arkasında değip içinde gizli

1|0
    0|0
  • Sayılır 😂

1|0
    0|0
  • eh işte arada

1|0
    0|0
Yükleniyor...