Türkiye de kadına şiddet niye bu kadar fazla?

Kadına şiddet son zamanlarda iyice dozunu arttırdı sadece Türkiye değil tüm dünyada cok fazla görülen bir olay , ben anlamıyorum bir insan hayatini paylaştığı insana nasıl kiyabiliyo sizce erkeğim böyle davranmasının nedenleri nedir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çünkü kanka insanlar eğitim görmez, sıkı aile yapısı içinde katılaşır ve okumayıp yobazlaşırsa şiddetin çözüm getireceğine inanır. kısa vadede sessizlik uzun vadede yara verir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama birçok üniversite mezunu insanlarda bu tip davranışlar sergileyebiliyo tabi onunda baya etkisi vardır ama biraz da karakter meselesi ne dersin

• 2ay

tabiki o yaşlarda karakter oturuyor. aile yapısı içerisinde kadına saygı yoksa, şiddetin çözüm getirdiğini görüyorsa okuması adiliğini değiştirmiyor.

• 2ay

Haklisin

En İyi Erkek Görüşü

• Eroin ve alkol kullananlar yapıyor genelde. Ve kadınlar herzaman haklı değildir. Kimisi de hakediyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama benim fikrimce senden güç olarak zayıf ve savunmasız bir insana bu şekilde davranmak çok çirkin ve yakisi kalmiyicak bir hareket yapmış oluyor , şiddet çözüm değil diye dusunuyorum hakediyosa bile başka turlude cezası verilebilir bence

• 2ay

Canını yerim hayırlı geceler.

• 2ay

Sanada :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...