Nasıl değişebilirim?

Kendimden çok sıkıldım hiç dikkat çekmiyorum artık instagram da felan beğeniler bile yarıya düştü açık saçık giyinmekten asla bahsetmeyin onun dışında sizce nasıl dikkat çekilebilir güzel bulunmak istiyorum kendimde değişiklik yapmak istiyorum sizce nasıl dikkat çekip güzelleşebilirim? :(

Güncellemeler:
2ay VAROŞ OLAN SENSİN KONUŞMANDAN BELLİ 10 LAFINDAN 9 U KÜFÜR. ADİ UCUBE PİSLİK AY TİPİNE BAKIP GÜLMEKTEN ÖLDÜM RUH HASTASI GİBİ SOLGUN Bİ SURATIN VAR ŞİZOFREN AHHAHAHA

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• vah canım hanfendinin dert ettigi şeye bak pslık herıf ınsanların ustune bombalar ygıyo ınsanlar oluyo teror var savas var en son ne zaman haber ızledın ne zaman sehıt haberı duydun egosnu dsunen adı sıllllık senı neymiş dıkkat cekmıyormus hanfendı asslık herıfler

0|0
    1|0
    • 2ay

sensin o şıllık canım benim abimde babamda subay şerefsiz olan sensin asıl

• 2ay

RUH HASTASI. HAHHHAHAHA SANA KİM BAKAR BEEE SANA DÜNYANIN EN BOK KIZI BİLE BAKMAZ SEN ANCA ELİNİ YAPARSIN :d

• 2ay

yaa sende çok komiksin ahahaha bende gülmekten öldüm aaaaa donuma işemişim hatta gülmekten vay ya allahım ben bu aptallllarla nasıl aynı ülkede nefes soluyorum senın gbı aptalı koluna takıp da bir ortama gıren erkegın kafa sına sokım gerçı davul bile dengi dengine çalar sana baksa baksa senin gıbı beynini kullanamayan beynine oksijen gitmeyen beyinsizler bakar

En İyi Kız Görüşü

• Sadelik insana daha çok yakışıyor ama tabiki yine bakımlı ol abartmadan ve ilgi odağı olmayı çok isteme iyi sonuçlar doğurmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Puahahah...

0|0
    0|0
  • Modayi takip et

0|0
    0|0
  • bu kadar ilgi manyağı olmayın sade yaşamayı da bilin be kardeşim

0|0
    0|0
  • Sadece beğeni için mi bunlar

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır gerçek hayatta da 21 yaşnda olduğum halde çocuk zannediyolar 15 16 yaşında felan :( :D

• 2ay

Ne güzel küçük gösteriyorsun benim gibi. Takipçi beğeni boş işler. Bende var 650tane. bir boka yaramıyor kezolar

• takibe takip ilk beğeni anında karşılık hahahah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Açık giyinmeyince zor oluyor gerçekten

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle olduğun gibi iyisindir ve başkalarının ilgisine ihtiyacın yoktur ama kişisel olarak sıkıldıysan saç tarzından başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Saç stilini değiştir makyaj tarzını değiştir giyimini değiştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Silkelen ve kendine gel 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...