Bu soru pembe dizileri izleyip aşka meşke inanan ve ugrunda koşan aşkı arayan benim zavallı gözle baktıgım insanlara?

madem aşk istiyosunuz madem aşkı arıyosunuz o zaman neden markalı kıyafetlere bürünmüş, güzel bir işi olan, yakışıklı olan, yakışıklı olmasada boylu poslu olan, boylu poslu olmasada zengin olan, zengin olmasada akıllı olan erkekler arıyorsunuz. Verdiginiz cevabı şimdiden duydum hiçbir nitelige sahip olmayan bir insanı kim sever mi dediniz? evet öyle dediniz tabiki ama aşk karşılıksız sevmek degilmidir? burda bir çelişki yokmu? aşk fedakarlık mıdır? yoksa menfaat mi? yoksa vahşet mi? ben size ne oldugunu söyliyim aşk zavallı insanların işidir hep zavallısınız ve hep zavallı kalacaksınız akıllı insanlar bilimle ugrAŞIrken siz aşk denen aptallıkla ugraşıp öleceksiniz nasıl tespiy ama

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir katılmıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

katılmamana şaşmadım sen bir kadın olarak mantıgınla konuşup duygularınla hareket eden bir yaratıksın çünkü

Kızlar Ne Diyor 3

• Pembe hayallerim yok ve vıcık vıcık romantizm hayallerim yok, mantık ilişkisi yaşamak istiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

o zaman dejenere olmuş adı pislik din tüccarlarının hakimiyetinde olan islamiyeti red eden aklını kullanıp dogru yolu bulmuş bir insansan o zaman dogru yoldasın gerçek neymiş kardeşim gerçek klübesinde yatan sadık bir köpektir. namusu iki bacak arasında görüp merdivenler altında her türlü bku yiyip mslümanım diyip ben aşk istiyorum diyen aptal yobaz cahil insanlardan degilsen hayat senin için çalışmak muhtaç olmamak ve ikili ilişkiler hatta evlilik kafa dengi bir karşı cinsi bulup aynı kriterlerlere aynı hobilere sahip bir karşı cins bulup hayatını paylaşmaksa kardeş sen türkiye standartlarını aşmış ender insanlardansın tebrikler.

• 2ay

Harfiyen katılıyorum, teşekkürler.

• 2ay

eyvallah

• Önce bir sakin ol bence fanatik tepkiler bunlar

0|0
    0|0
  • Zenginlik ve boy konusunda haklı olabilirsin ama ben akıllı olmayan birinden etkilenmez açıkçası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...