Bugün gece trafikte bir bisikletli amcayla tartıştım bana söylediklerini kaldıramıyorum haksız mıyım? Haklı mı yoksa?

Gece sıkıldım dolaşmaya çıktım sahil yoluna çıkıyorum. Ana yola döndüm. Ana yoldan gelen bir bisikletli amca önüme geçecek gibi oldu boyum kısa arabada yüksek tam göremiyorum bazen önü. Korktum yanı ona bişey olacak diye korktum korna çaldım ama biraz uzun bastım adamda korktu heralde yana düştü. İlerde ışıklarda kızım yavrum baba parasıyla altına vermişler cipi üstümüzden geçeceksin utanmasan falan dedi sinirlendim polis çağrıcam bak dedim bana bağırarak senin yaşın kaç kızım ben bu arabanın lastiğini alabilmek için 1 ay çalışıyorum parayla insan oldum zannediyorsunuz poliste sana çalışır bu memlekette diye bağırdı. Işık yanar yanmaz bastım gittim hızlıca. Adam böyle 55 yaşlarında zap zayıf bir amcaydı üzüldüm ve söyledikleri çok kanıma dokundu. Kaldıramıyorum ya ne bileyim ağrıma gitti haklımıydı gerçekten ya? Motorsiklet olsa plakasını alacaktım o sinirle hoplattırırdım onu ama iyiki bisikletmiş çünkü sonra çok üzüldüm?

0|0
1029

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...