İntikam kötü ama zorda kalmadıkça?

4 sene önce çocukluğumda birini sevdim o kendini uzaklaştırmak için benden foto atmamı istedi özetle anlatıyorum ben çocukluk aklıyla güvendim ve attım daha sonra paylaşmakla tehdit etti beni bana yalvarcaksın işte vb laflar etti ve ben normal olarak yalvardım ona aradan 4 sene geçti ama ben hala kinim var bu adama geçen çağırdı özür diledi barış imzalayalım dedi tamam dedim ama asla atamıyorum içimdeki kini normalde böyle bir insan değilim ve onlayken de çirkindim estetik olcam biraz olsun güzel olucam o benim hayatımı aldı iyi birisiydim beni paranoyak ruh hastasına dönüştürdü benim de onun hayatını alacak bir plana ihtiyacım var ben nasıl ona yalvardıysam oda bana yalvarıcak bir plan boşver demeyin denedim 4 sene ama asla olmadı benden aldıkları fazla aklıma burası geldi akıl danışayım dedim.
(aykırı laflar söyleyenler elbette olacaktır umursanmadıklaeını bilsinler çünki çok duydum)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• lan var ya herkes bunlarla tehdut ediyo. bir ben özelimdir dedim kimseye göstermedim ayıp ya. sende üzme kendini nolur ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Artık üzmüyorum çünki o çocuk yıllarıma bakarak daha güçlüyüm ozaman saftım insanları tanımıyordum iyilik meleği gibi dolaşıyordum ama insanların ne bok olduğunu gördüm oyüzden kötülük yapmaktan başka birşeye yaramıyorum ama bu insan benden çekmesi lazım

• 2ay

Gizli üyesin

• 2ay

Ozanovski07

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi kaç yaşındasın ki?

0|0
    0|0
  • Sen bana yaz bakim

0|0
    0|0
  • Ben intikam için gözlerini çıkarmayı düşünüyorum