Bir kızın güzel olması için illa bir yerlerini açması mı gerekiyor?

Kimse ben yapmıyorum demesin. Nerde çok açık giyinmiş biri varsa prenses oluyor. Böyle olunca da genelde zihinde açık giyinmek güzellik olarak algılanıyor ve herkes yapmaya baslıyor. Ben yerine göre giyinyorum. Ama çevremde çok şahit oldum buna. Saçma değil mi?

0|0
16|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• açık giyinmekle güzellik alakası bile yok.. Ayrıca prenseste asla olmazlar.. Kıyafet farklı güzellik ise çok farklı birşey.. En doğrusunu yapıyorsunuz yerine göre ve yakışanı giymek önemli.. Bir tarzınız olmalı makyajda ve giyimde..

2|0
    0|0
  • Toplumda neyi empoze ederlerse onu savunur olursun ve yadırgayana da ters bakarsın. Bu hep böyle olmuştur. Sana saçma gelen bir başkası için hayati bir kural olarak devam eder. Dediğin hiçbir kelimede yanlışlık yok ama görecelik var. Herkese göre değişir.

1|0
    0|0
  • Yoo ben tam tersi düşünüyorum bence güzel olmayan kızlar dikkati başka yere çekmeye çalışıyor.

3|0
    0|0
  • bu ülke de biyerlere gelebilmek biyerlerini açmaktan geçiyorda ondan..

1|0
    1|0
  • Guzellikle ciplaklik farkli

2|0
    0|0
  • Açan açana
    Ya bu modaya uyarsın ya da bu diyardan topuklarsın

1|0
    0|0
  • 20 sene sonra çıplak gezmek moda olacak.

1|0
    0|0
  • masum kız forever

3|0
    0|0
  • Ben açı giyinen kızı prenses falan yapmam, o kızla ciddi de düşünmem kimse kusura bakmasın

2|0
    1|0
  • tam tersi düşünürüm

1|0
    0|0
  • Ne la o öyle süt dilimleri mı prenses oluyormuş sokarım öyle işe

2|0
    1|0
  • Hayır öyle birşey yok, açık giyinip ilgi çekmeye çalışan çirkin kızlar zavallı gibi duruyor

1|0
    0|0
  • Bence derli toplu giyinenler hep daha cekici.

3|0
    0|0
  • Tamamem yanlış bir düşünce nasreddin hoca'nın maharet kavukta ise al sen tak demesi gibi 😃

1|0
    0|0
  • Gereksizz ve saçma bir durum.

1|0
    0|0
  • Ne alaka yani. Açık giyinip çirkin, kapalı giyinip güzel olan yüzlerce kız gördüm.

2|0
    0|0
  • Sorsan ben kendimi böyle iyi hissediyorum derler.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bakılınca demek ki:)

• 2ay

Son bir kaç senedir bu işler iyice çığrından çıktı. Artık bir yerleri açmak moda olunca yüz güzelliği geri planda kaldı. Neyse kızıyorum böyle olunca 😡 Ben daha yorum yapmayayım bu konu hakkında 😀

• 2ay

Tamam anladım ben seni😂

• Saçma

1|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum amaç ney yani...

1|0
    0|0
  • saçma aynen haklısın

1|0
    0|0
  • Yüzü ile kapatamadığı boşluğu gtuyle kapatıyorlar genelde yüzü güzel olanın açmasına gerek yok.

2|0
    0|0
  • Evet sacma bana cok acik kizlar hic cekici gelmiyor.

1|0
    1|0
  • Fazlasıyla

1|0
    1|0
  • Ee yani

1|0
    1|0
  • Bir kizin burnu ve gulusu guzelse güzelidir

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Öyle güzel olunmaz başka şey olunur ama güzel olunmaz yani

1|0
    0|0
  • Oldukça saçma..

1|0
    0|0
  • Tabi ki hayır.

1|0
    0|0
  • Duruş, bakış, guluş vb

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Öyle olmadığını sen de biliyorsun bence. Ayrıca popüleritesini yalnızca açık giyinerek sağlayan birine çok daha farklı yakıştırmalar yapılıyor.

1|1
    0|0
    • 2ay

Boyle dusunuldugune birçok kez şahit oldum. Popüleritesini açık giyinerek artıran hakkında tabiki kötü dusunulur

• En sevmediğim kız tipi, bir yerini açıp fotoğraf çekinen hayır bide göstererek yapması.. Biz özelden öyle birine fotoğraf atsak bacım derler ama onlar tabi seksi oluyor (!). Çok saçma bişey ya orasını açıp erkeklerin ona yavşaması mesaj atmaları hoşuna gidiyor bir nevi kendini güzel sanıyor şahıs. Ama bence değil, yerine göre giyinmek daha güzel.

1|0
    0|0
  • saçma ama öyle bir algı yokki zaten

1|0
    0|0
  • gobegin varsa gonegi acik giyemezsin ya da bacagim kotuyse mini etek giyemezsin. ic kollarin bingil bingilsa askili giyemezsin. memen yoksa dekolte giyemezsin vs vs.. bence acikken guzel olan hatun guzeldir. bir defa epiledir surekli. elleri tirnaklari bakimlidir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne alakası var ki? Kapalı giyinip bin kat daha guzel fizikli birçok kişi var çevrede. Sadece sergilemiyorlar.

• 2ay

sen giyinmiyor/giyinemiyor olabilirsin ama giyinenleri yaftalamak bana hos gelmiyor. hele yazilan cevaplar akillara zarar bana gore. insanlar istediklerini giysinler bizim gibi iran o cizgideki ulkelerde kiyafetle bu kadar ugrasiliyor nedenini cozemiyorum

• 2ay

Giyene değil lafım zaten. Sadece giyene güzel diyen erkeklereydi. Tarafsız bakmıyorlar. Onlara kzıyoruz.

• Söylediklerin çok doğru, katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle👍

1|0
    0|0
  • seksilik önemli

1|0
    0|0
    • 2ay

Önemli de illa açılıp saçılarak değil yani. Dozunu da bilmek lazım

• Çevredekiler gibi giyiniyorum yaşadığım yere göre normal

1|0
    0|0
  • Sacma

1|0
    0|0
  • hayııııır

1|0
    0|0
  • Cok sacma bir durum

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • bu devirde orasını burasını açan rağbet görüyor maalesef.. güzellik kavramı bu olmamalı

1|0
    0|0
  • Alakası yok bence insanlara bir yerlerini sergilemek o insanı basitleştirir

1|0
    0|0
  • Kapalıyım ve güzel dediklerinde samimi oldunlarını anlayabiliyorum ama çirkin bir kız açıyosa orasını burasını ve bu kıza güzel diyolarsa tamamen belden altı düşündükleri için

2|0
    0|0
Yükleniyor...