Sizce ne konuşmalıyım?

Ya arkadaşlar benim çok yakın bir arkadaşım vardı ailecek tanışıyoruz biz sebep olduk tanışmalarına işte 1-2 yıldır hiç bir şekilde konuşmadık bir kere attım onda da umursamadı bende sallamadım ama şu an özlediğimi farkettim sizce geliştirici bir şey bulmalıyım kardeşine mesaj atmış bulundum hiç ortak çevremiz yok ortak bir konumuz yok ikimizde farklı şehirlerde yaşıyoruz ve çok havalanmış eski dostum değil resmen

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• vefasız çıktı haa
    eski dosları anmak istemiştim dersin ama sandığım kadar önemi de kalmamış eski dosları dersin kapak yaparsın

0|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah mesaj atmaz diyorum ama sağol bunu aklımda tutacağım 😁

• 2ay

kapak istersen çok çesitli markalardan boyutlardan var sorman yaeter
      aşlkgdfvğaş

En İyi Kız Görüşü

• O dostluk olsaydı iki sene konusmadan duramazdiniz bir hesap sorma olayı olurdu neden konusmuyorsun biseymi oldu diye ne sen sormussun nede o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen mesaj attgnda sendeki stres zaten ondada olcaktir ulan hic arayıp sormadim felan dicektir zaten

0|0
    0|0
    • 2ay

İlk ne diyeyim söze nerden gireyim?

• 2ay

naber nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli ya felan yaz sıcak samimi giriş yap gülücük koy en son konuşmanız tartışma ile bitmedi galiba. sicak bir giriş yap uzun zamandir konusmamis olmanizi problem etmediğini belli et oda etmez

• 2ay

İnşallah deneyeceğim, bir girişim olmadı daha geri dönüş olarak 🤔🤔

• Takip eder misin beni

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...