Neyapmalıyım yardım eder misniz?

Çocukları seviyorum. Ve her çocuk şımarabilir ama katlanamadığım çocuklar var. Anne babasını uşağı olarak kullanan bencil çocuklar onunla birlikte anne babasını susturan sonra onlara vuran çocuklar sora etrafındaki herese de aynı şekildde davranan. Evet çocuklar kesinlikle şımarabilir ama her isediği olmadığında zırlamalrı ve bencl yetişmeleri katlanamıyorum. Böyle çocuklarla aynı ortamda bulunmak zorundaysam ve hep zırıltıları dinlemek orundaysam ne yapmalıyım yardım edin.

Güncellemeler:
2ay katlanamıyorum çare
2ay bıktım

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Allah a Şükür yazdığın gibi biri değilim senin gibı bende katlanamam böyle havalar falan ağzına 2 yumruk indiresim gelir ama nnafile ya ilişkini kesecen ya da duzelteceksin.. biri engellemeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen çocuk özelimi karıştırıyor karıştırma diyip annesinin gözüne bakıyorum birşey demiyor kimse kafayı yrdirttiler

1|0
    0|0
  • Umursama, kimse kimsenin hayatına karışamaz çünkü.

1|0
    0|0
  • Ne duruyorsun patlat gitsin :D

1|0
    0|0
  • yapacak bişe yok

1|0
    0|0
  • Yinede çocuk çocuktur daha ılımlı anlayışlı davranmakta fayda var

1|0
    0|0
  • o dedigin ana babanin hafifligi bn o cocuklari yerdim

1|0
    0|0
    • 2ay

İşte ana babadan çocuk böyle olmuş ve ben bu saçma çocukla aynı ortamdayım ve zırlamasını çekyorum nasıl tahammül ediyim?

• 2ay

vuramam ana- babası çok sevdiğim kişiler

• 2ay

ozaman konusmayi dene dicemde laf anlamaz veletler don git sirtini nediyim

• Bisi yapma

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...