Sigara en iyi nasil birakilir anlatin banada?

Yaptik bir nanelik alisiverdik merete.. nasil birakirim gercekten ihtiyacim var bilgiye
Sigara biraktirma hatti arayamam yurt disindayim
Ilac kullanamam hem bulundugum ulkede yok muhtemelen sigara mafyasi engelli bu ise buralarda sordum oyle ilaci ulkeye sokturan kim dediler. getirtememde zira gizli kullaniyorum sigaracigimi kargo falan ustu acilir o yuzden bana yontemler lutfen
Buarda hangi ulke diye soracaklar Azerbaycan diyorum

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mesela gunde 10 dal iciyosan bunu 8e indir bir haftaligina sonra daha da azalt kendini boyle alistir iste zamana bolerek.. kendine gore ayarlarsin tabi ama kararli olmalisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bana bak sen iradenden gucsuz bir ezikmisin eziksen devam et degilsen gucluyum de herseyin senin elinde oldugunu unutma ama senin elindeki hersey senin elinde be sigarada elinde birakcam ve bu benim kendi istegimle olcak cunku benim zihnimin gucu buna musaade etmicek de ve kimin kazanacagini gor

0|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun koy dbıne uzun suredir sigara içiyorsan ve stresli bir hayatın varsa boşuna ugraşma bırakamazsın ha şunuda söyliyim ölümün sigarayla bir alakası yok sapasaglam adam 30 yaşında kalp krizi geçirip ölüyo o yüzde takma kafaya

0|0
    0|0
    • 2ay

Strezli hayatmi alasi bende.. olum degil korkum annem hep yuzun erken burusCak dislerin curuyecek cirkinleseceksin icersen diyo ondan yani

• 2ay

ya hikaye bunlar boş işler bak sigarayı bırakmak tamamıyla irade işidir sagam bir iraden varsa bırakırsın amma ve lakin dedigim gbi stresli bir hayatın varsa bırakamazsın sigara günümüzde en büyük stres topudur kullananlar için

• Bak canim hemen bir varoş semtine gidiyorsun bir tekele giriyorsun ve beyaz biricik şarap stogu yapiyorsun. Cantanda bir kucuk ve evinde surekli bulunduruyorsun. Canin her sigara cektiginde 2 yudum aliyorsun. Ve puf sigarayi birakmissin.

0|0
    0|0
  • Icmeyerek

0|0
    0|0
  • sigara bırakmak istiyorsan yarın bir soru sorucam takip et. birbirimize destek oluruz. unutmazsam soruma davet ederim. 25 günlük bırakmamdan sonra artık gerçek denemeye başlıyacağım

0|0
    0|0
  • İrade diyorum başka bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • Bir anda birakmazsaniz, birakamazsiniz.

0|0
    0|0
  • Agız alışkanlgı varsa kürdan al agızına eger bagımlıysan günde 10 dal içiyorsan 9,8,7 diye düşür dal sayısını ve en sonunda hiç içmeme çalış aklına gelince sakız çigne kuru yemiş ye naneli birşeyler tüket bu şekilde atlatırsın

0|0
    0|0
  • Puroya başla.

0|0
    0|0
  • İyi hatırlattın, ben de napacaktım diye düşünüyodum 🔥🚬

0|0
    0|0
  • En iyi bırakma yöntemi ölmektir..
    (Sigara ağzımda yazıyorum ohhh)

0|0
    0|0
  • Champix 👍

0|0
    0|0
  • İçen de ölüyor içmeyen de. Salla geç :D

0|0
    0|0
  • Naneli şeker ye olips polo gibi sonra sigara iç içrmezsin bırakırsınız

0|0
    0|0
  • Kafada bitirmezsen olmaz ben bırakmaya yemin ettim ve bıraktım2 yıl olacak bırakalı. Azim şart

0|0
    0|0
  • Sigara birakma poliklinigine gidip ilac alacaksin.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...