Erkek Kuzenimle erkekler hakkında konuştuk ve bana anlattıkları dehşet vericiydi sizce erkekler gerçekten öylemi kızlar?

Bana erkeklerin bir kızı namuslu olup olmadıgını anlamak için sorularlarla sınayıp yüzlerine nasıl iyi konuşup arkalarından ne kadar küfrettiklerini anlattı. Daha sonra erkeklerin hep ihtiyacını gidermek için sevgili edindiğini, duygusal bağ kurmak isteyenlerin çok çok az sayıda oldugunu söyledi. SEVEN ERKEK DOKUNMAZ dedi ve dokunamadığı için ihtiyacınıda başka kızlarla giderir (yine dürüst bir ilişki olmaz) dedi. şok oldum daha çok şey anlattı, whatsapp konuşmalarını okuttu. dedim bir erkek bir kıza serseri derken ne demek ister (yaşadığım bişeydi) hemen or. spu demek ister dedi. ya şöyle ya böyle? hepsindede erkeklerin kızlara en ufak bişeyde kötü damga yapıştırdığını söylüyor.
gerçekten erkekler kızlara karşı bu kadar acımasızca mı yaklaşıyor yoksa kuzenim mi serseri olduğu için her erkek öyleymiş gibi anlatıyor?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• "Kişi kendinden bilir işi" derler ya ablacım. Senin kuzenin de onlardan. İşe yaramaz, şerefsizin teki. O yüzden herkesi kendi gibi biliyor, kızlara da öyle davranıyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin cogu boyle sanirim arkadaslarim sevgililerini hep hayal kirikligiyla anlatir.. ama tabi sonra yine barisirlar uzucu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kuzeninin yaşı 16-17 sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

yaşla bir alakası varmıki

• 2ay

Bu hayatta yaş ve tecrübeden daha önemli birşey mi var. Bekara karı boşamak kolay hesabı kuzeninde öyle bilmeden birşey yaşamadan kulaktan dolma bilgilerle anlatmış durmuş.

• saçma sapan şeyler ya.

0|0
    0|0
  • Hayır kişiden kişiye değişir. Her erkek dediğin gibi değil. Zaten kızlarda iyi erkeklere değil bu bahsettin erkeklere bakıyorlar. Ondan sonra bütün erkekler kötü oluyor.

0|0
    0|0
  • Senin kuzenin sıkıntılı. Böyle saçma şey olamaz. Tamam dediği gibi cibiliyetsiz erkekte çok ama herkesi aynı kefeye koymak çok yanlış olur.

0|0
    0|0
  • senin kuzenim dediğin kişi fesat ve zihniyeti bozukmuş

0|0
    0|0
  • abartmış

0|0
    0|0
  • kısmen çoğunlukda doğru demiştim

0|0
    0|0
  • Çok abartmış, sen bile dehşete düşmüşsün yani.

0|0
    0|0
  • Evet öyleyiz

0|0
    0|0
  • ispiyonlamismi erkekleri o ama

0|0
    0|0
  • çok saçma. bir atasözü tam buraya gider, Kişi kendinden bilir işi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkekler hakkında iyi konuşan bir erkek görmek zor. Kendi kendilerini yerin dibine batırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Kuzeninin sorunu

0|0
    0|0
  • Kuzenin manyak

0|0
    0|0
  • Oyle

0|0
    0|0
  • Öyle ler malesef