Bayanlar Parasiz saadet olur mu? Lutfen detaya bakar misiniz?

Parasiz saadet olur gibi klise bir laf var
Neymis sevgi olsun yetermis. Siz ne dusunuyorsunuz bu konuda.
Parasi olmayan bir erkek seni istedigin bir yere goturemez istedigini alamaz vsvs her yerde mahcup olmaz mi?
Ciddi gorusleri bekliyorum.
Isteyen erkek arkadaslar da yorum yapabilir?

1|1
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Parasız ilişki yürümez bıraksınlar şimdi bu uyduruk lafları.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmaz her halde.

1|0
    0|0
  • Yasamak icin para sart fakat sevgi duygusi bizde yoktur bunu bilimde kanitlayamaz fakat kanitladim sanar

1|0
    0|0
  • Biz paramızla şeref kazanmadık, şerefimizle para kazandık. Çünkü birgün paramız biterse şerefimiz kalır.

*Yılmaz Güney

2|0
    0|0
    • 2ay

Cirkin kral

• 2ay

yani maddiyata önem verirsen birgün sana da bir fiyat biçerler. Nietszche der ki; Yaşasın asil yokluğum, çünkü fakir insanın değerini zengin ise paranın değerini bilir.

• Kadınlar zaten fakir erkeğe aşık olmaz ki 😂😂😂 böyle ayrım yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Kiz istemeye gidince sorulan ilk soru oglunuz ne is yapiyor degil mi? İsin garip kismi hepiniz parali adam ariyorsunuz ne olacak bunca fakir adam... hayir yani sizde zengin degilsiniz cogu zaman.. birde size yeticek kadar mi kazanmali yoksa memlekete yetecek kadarmi oda onmli...

1|0
    0|0
  • Olmaz tabisi.

0|0
    0|0
  • Sen aşk gibi manevi bişeyi parayla karıştırmışsın. Sana değil zengin koca, 5 tane darphane çalıştırsak yine saadeti bulamazsın. Çünkü saadette manevi bişey. Parayla elde edemezsin.

0|0
    0|0
  • Masallarda oluyo ancak

0|0
    0|0
  • Parasız saadet olmaz parayla da olduğu pek görülmemiştir ama, önemli olan herseyin dengeli olmasi

1|0
    0|0
  • Biraz önemlide şimdi kalkıpta para köpeği bir kızı yanımda barındırmam zaten

0|1
    0|0
  • Ekmek su huzur varsa. Lüks bir hayat istemiyorsan olur. Asıl hayat o yani

0|0
    0|0
  • seviyorsan para sıkıntı olmaz beni sevecek olan kişi param var diye sevmez

0|0
    0|0
  • parasız olmaz tatlım, baştan siz adamın başını yersiniz :)

0|0
    0|0
  • Haklısın bunu zaten bılıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu ne saçma bir şey ya. Tabiki parasız saadet olmaz ama paraylada saadet olmadığını milyon kere gördük. Ben anlasamadiktan sevemedikten sonra beni alıp Paris götürmüş ne yapayım, bana kıyafet almış, tek taş takmış ne yapayım.
    Çalışkan olsun, karakterli olsun zaten iki insan birbirini seviyorsa yan yana her şeyin en güzelini yapar. Aşın bunları ya sanki ananizdan limuzinle çıktınız!!!

0|1
    0|0
  • mahcup olacak bir de gelip bunun hıncını senden çıkaracak. Yok borç stresi yok işsizlik falan filan. Sonra da şiddetli geçimsizlik.

1|0
    0|0
  • "Parasız adam" seni hiçbir şekilde mutlu edemez, fakat "sevdiğin adam"la yediğin salça ekmek, bilmem ne restoranındaki bilmem ne tavuğundan daha lezizdir bence.

1|2
    0|1
  • Bu devirde parasız hiçbir şey olmuyorken saadet nasıl olsun

0|0
    0|0
  • Olmaz asla olur diyen de yalan söyler hele bu Zaman'da imkansız

1|0
    0|0
  • Eğer eli ayağı düzgün biriyse adam akıllı bir işe girip kazanabilir benide biraz olsun düşünüyorsa mutlu edebilir her şekilde ama bu devirde para olmadan çok zor çok zengin olmasada orta halli olması gerekir

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bir adamı yürekten sevdinmi paranin anlami kalmaz onun sana gülümsemesi seni sevmesi dünyalara bedeldir para boş yani

0|0
    0|0
  • Bence olur hatta daha güzel olur parayı kimseyle aranda sorun etmem

0|0
    0|0
  • olmuyo. istedgn yerde yemek yıyemeyınce misal, olmuyo

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Sen çalışan istediklerini niye birileri sana almak zorunda ki? Ayrıca birbirlerini seven uyumlu cinsel hayatı olan kişiler parayı mesele etmezler

0|0
    0|0
  • Cok fakırle saadet olmaz

1|0
    0|1
Yükleniyor...