Ateist, deist, müslümanlık, hristiyanlık, yahudilik ve diğer dinler arasında. Ateistler okuyup cevabını verirmisiniz?Hemen konuya gireceğim ama önce kısa bir bilgi;
Deistler dinlere inanmaz ama bir tanrının bir yaratıcının olduğuna inanan toplumdur. kısa bir süre öncesine kadar deisttim, müslümanlığa geçtim. Peki Ateistler sizlere bu sorum.

Sosyal medyaya, internete göz attığımızda. Ateistlerin bütün işlerini güçlerini bırakıp. Müslümanlığa saldırdığını fark ettim. Özellikle bazı sosyal medya arkadaşlarımın yaptıkları paylaşım dikkatimi çekti. Dar görüşlü bir insan değilim herkesin dini kendinedir. Peekiiii Bu ateistler Undan, sudan, yumurtadan yaptığı puta tapıp sonra da oturup onu yiyen insanları eleştirmiyor da. Sürekli müslüman insanları hedef alıyor. Şöyle bir bakıyorum Gördüğüm karikatürler, konuşmalar vs direk türbanı hedef alıyor.

Şimdi size 2 tane terbiyesizlik resmi göstereceğim;

Bu "Müslümanım" diyen, bazı grupların, tarikatların v. b haltların işi. Bunlar müslüman değil, "Ataput" diyenler gibi... (Bu tarz insanlar ile de tanıştım.)
Ateist, deist, müslümanlık, hristiyanlık, yahudilik ve diğer dinler arasında. Ateistler okuyup cevabını verirmisiniz?
Ama bunu diyenler de üsttekini yapanlar kadar cahil ve terbiyesizdir,


Bakın bir zamanlar bende "müslüman" değildim. Deisttim, deist olan arkadaşlarım "ateistlerin" aksine kimsenin dinine dil uzatmaz. Uzatmadığı gibi bizi müslümanlığa yöneltmeye çalışanlara da şunu derdik; "Sen bizi müslüman yapmak istiyorsun, belki olabilir ya böyle birşey olursa? Biz dine inanmıyorsak cehennemliğiz. Ama sen dinden dönersen ne oluyorsun?" derdik. Hristiyanlığa da birisi ikna etmeye çalışmıştı ona da demiştim ki "Ben kiliseye gidip pederden af dileyeceğim o da yaratıcımızın yerine beni af mı edecek?" dedikten sonra hristiyan eleman bir daha açmadı konuyu.

Ateistler bana bir cevap verin. NEDEN insanların dinine bu kadar saldırıyorsunuz?

Hadi anlarım biri birşey yapmıştır, tamam kabul ediyorum "Şeytana uydum" diyen tecavüzcüler, kadın katilleri olan "müslümanım" diye gezen it köpek çok, mesela ülkü ocaklarını dolduranlar gibi. Ama ne yaptılar size. Bir Ateist bana bunun mantıklı bir açıklamasını sunabilir mi?


0|0
51

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...