Dalak yiyen var mı aranızda?

inek yad akucuckbas dalga eti yiyen var mı tadı nasıldır kan yapıyormuş gpaabua bilen varmış nerden bulunur

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• dalağı alacaksın zarını bıçakla soyacaksın sonra 3 veya 4 yarık açacaksın kuyruk yağını kalem gibi uzun kesip o yarığa yerleştireceksin onu fırına süreceksin tüm kanını bırakır sonra o kuyruk yağı ile bir güzel pişer onu afiyetle yiyeceksin 1 dalak yediğin zaman ortalama ünite kan yapar insan vücuduna

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakatat seviyorsan yersin
    Kan kokuyor yumuşak ama ben yedim çok kez çünkü ben sakatat bilem yerim 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hz. Peygamber şöyle buyurmuştur: “Bizim için iki ölü ve iki kan helal kılındı. Ölüler; çekirge ve balık. Kanlar da karaciğer ve dalaktır.” (İbn Mâce, Sayd, 9, At’ıme, 31; A. İbn Hanbel, II, 97)

dergi.altinoluk.com/index.php

0|0
    0|0
  • Kasaptan alabilirsin fakat kucuk parcalar halinde yemeye calis😄çiğneme si biraz zahmetli midem bulanmaz dersen yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • İnek değil de kuzu dalağı severim. Közlemesi lezzetli.

0|0
    0|0
  • Dalak sewerim Kurbanın kesilmesinden sonra millet ilk kebaba vururken ewde ben ilk dalağı yiyorum...

0|0
    0|0
    • 2ay

tadı nasillll

• 2ay

danamıydı koyunm ufark var mı aralarındaa

• 2ay

Daba hiç yemedim açıkcası genelde de koyun... ama hatırlatman iyi oldu dananınkini deniyeceğim bir ara... arada fark var mı yok mu diye...

• Yemistim kucukken

0|0
    0|0
  • kurbanda hayvanlardan çıkıyor. d

0|0
    0|0
    • 2ay

yedin mik

• 2ay

Kötü diyo herkes tadına öylemi gercektenn

• 2ay

yoo çok güzel herkesin ağız tadı aynı değildir. ben şahsen çok seviyorum dalağı ızgara yapıp yiyoruz. d böyle bıçakla keserken hafif kan çıkıyor içinden. d

• çok severim

0|0
    0|0
  • Dalağın kan yaptığını bilmiyorum ve yemem ama karaciğerin kan yaptığını biliyorum

0|0
    0|0
  • Para verseler yine yemem

0|0
    0|0
  • Dana dalak keçi dalak yedim kan yapar doğrudur közde güzel oluyor

0|0
    0|0
  • sevmem asla dalak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç yemedim

0|0
    0|0
  • Ya yemeğe ıy denmez demicemde ama kendisi kan torbası yapsın bırak kan 😐😐

0|0
    0|0
    • 2ay

yedinmii

• 2ay

Hayır tabiki yiyemem ben öyle ciğermiş dalakmış falan kırmızı et, tavuk yetiyor bana

Yükleniyor...