Sevdiğiniz size sizin yapdığınız hatalardan dolayı seni artık istemiyorum dese bırakırmıydınız (Yazıyda oku)?

Benim bir sevdiğim var 1 ay önce ayrılmışdık. Kavga edip bende onu 4 hafta boyunca aramadım sormadım istiyordum ama beni tersliyordu o zaman içinde hep ağlamış kendine zor gelmiş şimdide beni sevmediğini artık hiç bir duygu ve hisinin olmadığını söylüyor ama buluşduğumuzda sarıldım ona zorla o da itirmedi denemek istiyor gibi oluyor sonra vazgeçiyor , whatsapp dende engellemedi arada bir engelledi bende aradım ısrar edince açtı. Dün gül ve en sevdiği pastayı aldım kapısının önünde koydum. Bugünde evlerinin önüne gitdim ve kapısının önünde 1 saat bekledim içeri almadı ilkten sonradan aldı. Annesi ile konuşmak istedim onu bekledim geldi ve konuşduk. Birdaha hata yapmayın seviyorsanız deneyin dedi. Ben onu bırakamam. Anladımki olmuyor. Denedim ama olmadı. Kendimi kaybetdim.

Güncellemeler:
2ay 2 senelik bir ilişki

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Peki tek spru madem insanlarin sebebsiz sekilde sevmedigini biliyorken ve bir haya yalan atisinizda bitcegini bile bile neden hatalar yalanlar stiyorsunuz asil sorun burda ise

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne yalanı? Ne hatası? Sinirlendik birbirimize uygun olmayan şeyler söyledik ayrıldık ama biremez.. Hemen soğamaz ki benden? Çok seviyordu? Acı çekicek diye korkuyor belki yine bağlanırsa bana.. Ne yapmalıyım? Sen erkeksin? O kızım ne yapmasını istersin.. 2 senedir beraberdik ben dayanamam.. Söz vermişdik

• 2ay

Bende var çabalıyorum bitemez

• 2ay

Sen oyle saniyorsun aciklamasi yoktur imkansiz bu

• bırakırım onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bıraaak. köpek gibi döner zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...