Dopamin hormonu ( mutluluk hormonu ) ?

uyuşturucu içki sigara dışında nasıl kendimi çok iyi hissederim biri yardım etsin lütfen ileri seviye özgüven eksikliğim var kadından bile korkuyorum utangaçım takıntılarım var birisi olmadan hiçbirşey alamam bile her an başıma kötü bir şey gelcekmiş gibi hissediyorum sosyal fobimde var yardım edin

Güncellemeler:
2ay geçen bir yaşlı bir kadın kalın bir sesle şu cocukları gördünmü dedi bende bilmiyorum dedim sonra görmedinim evladim dedi kalın sesle bilmiyorum su tarafa gitmis olabilirler dedim korktum kadından ya dövcek sandım

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Burdan yardım istemek hangi mantığa uyar ki git bir doktora burdaki bizler ne kadar yardım edebiliriz ki psikoloğa git

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• testosteron hormonu eksikliği yüzündendir, testosteron az olunca aynı anlattığın semptomlar ortaya çıkıyor. Testosteronu doğal olarak yükseltmenin yolu: mastürbasyon yapmamak (veya çok az), spor yapmak, sağlıklı beslenmek (az yemeyeceksin), bir de emin değilim ama soğuk suyla duş alınca da yükseldiğini duydum

0|0
    0|0
    • 2ay

2 gündür yapmıyorum testosteron artmamışmıdır?

• 2ay

önemli değil kardeşim, bir kaç hafta sonra özelden mesaj atarsın

• 2ay

tamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocuklara yardıma muhtaç çocuklara yardım edebilirsin böylece özgüveninde gelişir

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ey benim karılardan korkan güzel kardeşim

Korkulmayacak gibi değil ki, şeytan kaçmış gibi çoğunun içine... Yolda gidiyorsun seni yoldan çıkartıyorlar... Çoğu tabi, hepsi olmasa da...

Apiterapiye yönel arı sütü polen ye

0|0
    0|0
    • 2ay

arı sütü polen gibi şeyler ancak az arttırır benim istedigim süper özgüvenli olmak kendimi çok iyi hissetmek hiçbir şeyden korkmamak bunu yapabilecek bir şey var mı

• ulan senin en büyük mutluluğun 31 dir heaaa

0|0
    0|0
    • 2ay

yapınca daha kötü oluyorum

• 2ay

abi öyle olmuyor işte çok korkuyorum sanki biri çıkıp aşşalayıp dövücek öyle hissediyorum valla ya herşeyi yaptım olmuyor hayat iğrenç düşününce düşünceler karanlık kötü oluyo düşünmek istemiyorum artık

• 2ay

manyakmısın olum sen hayır derse der dünyanın sonumu... baska biri çıkar

• spor yap. mutluluk hormonu salgılar. özgüven gelir ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

abi saban bisiklet sürüyorum hiçbirşey olmuyor

• 2ay

özel mesaj at len konusacaklarım var

• 2ay

xp puani yok

Yükleniyor...