Hayat çok anlamsız geliyor artık?

İyi bir işim olacağına ve mutlu olacağıma herkes inanıyor fakat ben inanmıyorum evlenmem gerektiğini herkes söylüyor ama evliiğe dair karşımdaki insanla ilgili ciddi kuşkularım var artık hiçbir şey beni mutlu etmiyor dertleşmek istediğim insanlara bile içimi açamayacak kadar kötü durumdayım açmaktan utanıyorum belkide çocuğumun olacağına bile inancım kalmadı artık ve en önemlisi mutlu olacağıma dair hiçbir umudum kalmadı sanki bir yerlerde beni mutlu edebilecek bir kapı vardı ama onu açmak için çok geç kaldım her gün mutsuz bir şekilde başlıyor ve mutsuz bitiyor içki ile de artık kendimi avutamıyorum neden yazma ihtiyacı duyuyorum bunları o da ayrı bir saçmalık ama birilerine cevap bulamasam bile içimi dökme ihtiyacı hissediyorum anlayabilen var mı bu ruh halini?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aynı senin gibi bir tanıdıgım var O da 25 yasında
    Sevgilim de 27 yasında
    O da bir dönem bu buhranları çok sık yasıyordu.. aştık
    Şu an bu bahsettiğim kişi yasıyor umarım onun da asmasını basarabiliriz
    Acaba yas dönem özelliğinin getirdiği bişey mi? ya da yasadıklarkn mı seni bu hale getirdi
    Umitsizlik bunun adı..
    bir şey istedin de olmadı mı elini uzattın da tutmadılar mı
    Bunu en iyi sen bilirsin. çözüm yine sende

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsanlar yaşadıkları kadar değil yaşadıklarından zevk aldıkları kadar var ya da yokturlar ben şu an burada yokum ve senin konuştuğun kişi kendinden başkası değil.

• 2ay

😊 güle güle

• 2ay

Sen bu hayatsın ve bana ilk güle güle değişin değil bye bye

En İyi Erkek Görüşü

• "İyi bir işim olacağına ve mutlu olacağıma herkes inanıyor fakat ben inanmıyorum" herkez inaniyorda sen neden inanmiyorsun. ? Evlenecegin kisi hakkindaki kuskularin neler oldugunu ortaya koymalisin ve cozmeye calismalisin. Herkez huzuru ariyor. huzur islamiyettedir. Allaha inan dua et. pisikatrise gidebilirsin icini dokersin hic olmassa.

0|0
    0|0
    • 2ay

Umarım böyle bir ruh hali hayatın boyunca yaşamazsın beni anlayamaman normal ama sana hak veriyorum çünkü ben de engellemeye çok çalışıyorum kendimi ama olmuyor.

• 2ay

dinlediğin ve yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim

• 2ay

kardesim kusurbaksaniz sizin dini aninciniz nedir

Kızlar Ne Diyor 2

• güvenin karşındakine niye yok birini tanıdın mı da

0|0
    0|0
    • 2ay

hiç kimseye güvenemiyorum sadece karşımdakine değil ben garibim biliyorum ama takıntı gibi bir şey bu engelleyemedim beynimi karıştıran bişey bir an için melankoliyle birleşiyor sonra anlamsız bir kin duyuyorum hayata karşımdakini sevsem de o beni sevemezmiş gibi geliyor.

• 2ay

Dinlediğin için teşekkür ederim her şey istediğin gibi olsun iyi akşamlar

• 2ay

bu kadar takılıyorsan bari birde noktalam işareti kullanmayı dene dediklerin bir sıfata tekabül ediyo bu kadar uzun anlatmana gerek yok. benden beklentin yok diyerek değersizliği imaettin sana da iyi akşamlar

• Banada oyle geliyor
    Takma kafana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...