Küfür etmek yok aklıma geldi sizinde böule serseri değişik hikayeniz var mı? Sizin şu an mahallenizde böyle birşey olsa?

Mahallenizde şu an bu tip serserilik olayları olsa ya da başka bir konu üzerine nasıl bir tepkiniz olurdu
Öncelikle sövmeyin ve ıçunutmayın bunları yaparken 7 yaşındaydım.

Sabah 6 da çıkardık dışarıya 15-20 kişi akşam 9 da evlere dağilirdik ve sürekli köpeklerle gezerdik akşama kadar nerede köpek var giderdik oraya köpek dövüşü ordaki çocuklarla kavga dokakta bizden büyük şavuklara köpek saldırtır sokak sokak kovaldır Tabi köpeklerin en çok sevdiği kedi kediler ağaca çıkardı 2 /3 metrelik sopayla kediyi ağaçtan bir düşürürdüm kedi pert (düşününce şu an benimde içim acıyor ) bir keresinde de pitbulun birine saldırttık köpekleri sonra hayvana bura vura bayılttık mı artık ne oldu öechul mahallede değil artık bizi bütün semt biliyordu Mahallede düşüp kedi bayılsa köpek havlasa bizden bilirlerdi. Daha çok çok fazlası var eğlenceliydide bu kaadar yeter buraya

Güncellemeler:
2ay Kendimi dışlanmış gibi hissettim hepinizin çocukluğu polonyada mı geçti sakin bir şekilde de kimsenin sesi çıkmıyor

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Var çok var kanka 😀

0|1
    0|0
    • 2ay

Böyle olmaz ya yaz hadi bak üstüne 10 hikaye daha yazarımda teldeyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...