Dolu-güzel bir üniversite hayatı yaşanamaz mı?

üniversite ortamını biliyorum ve istediğim bölüm olmadığı için bırakıp tekrar hazırlanıyorum
yıl kaybettim bu kötü ama 18 yaşındaki gibi değilim, bilinçlendim, değişiyorum daha iyi oluyorum.
İstediğim yeri kazanırsam sınıftaklerin çoğu benden küçük olacak ama bunu avantajada dönüştürebilirim. Bazen yaşıtlarımız yerine daha küçüklerle daha rahat hareket edilebiliyor.
Kime sorsam üniversite hayatına geri dönmek istemiyor, kötüydü vs sıkıntılı, ders geçmek zor ama hiç güzel bir üniversite yılları geçirdim diyen yok mu?
lisem berbat geçti üniversitem iyi olsun istiyorum.

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ortamını yaratırsan güzel geçer

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen inan yeterki. Yapamayacağın şey yok. Elbette çok güzel olabilir üniversite hayatın. Yeterki doğru insanlarla arkadaşlık et tatlım 😊

0|0
    0|0
    • 2ay

kime sorsam sıkıntılıydı dönmek istemem diyor ve lise hayatım zaten kötüydü üniversite iyi anılarla bitsin istiyorum

• 2ay

çok teşekkür ederim :)

• 2ay

Rica ederim canım 😊

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tamamen İstediğin bölümü kazanmanın alakalı

0|0
    0|0
    • 2ay

psikoloji istiyorum ama hem ders çalıştığım hemde bolca gezip eğlendiğim bir üni hayatı olsun istiyorum çok mu istiyorum acaba

• 2ay

Edebilsem

• 2ay

2 yaş büyüksün sadece gel ben sana destek vereyim gir sınava

• Insallah iyi olur senin icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...