Erkekler neden feminist kızlardan nefret edip erkek yalakası kızları severler?

Öncelikle feminizm erkek düşmanlığı değil kadın erkek eşitliğidir. Yok onlar erkek düşmanı yok Türk feministler şöyle oluyor diye argüman kasmaya çalışmayın.

Erkekler neden haklarını arayan boyun eğmeyen dik başlı güçlü kızlardan nefret eder de kendisinin kölesi gibi yapma dediğini yapmayan giyme dediğini sorgusuz sualsiz giymeyen, kendisine hizmet eden kendisine bağlı yaşayan güçsüz kadınları severler?

0|0
7|50

En İyi Erkek Görüşü

• Yav yuru git kadin erkek esitliymis isinize gelince esit isinize geldigi gubi sen hic cikma teklifi ediyon mu hic ozel gunlerde hediye aliyin mu pahali pahali evlilik teklifi ediyon mu guzel solz soyluyon mu siir yaziyon mu gul aliyon mu masada hsap oduyon mu madde 10001 kadinin yaptigi ev islerini erkekden bekliyon da erkek isini yapmayi deniyon mu yapuyon mu erkek varken ben mi yapayim biz mi edecez biz mi yapacaz sonrada esitiz hadi lan ordan sahtekarlar iyi yapiyo erkekler artik hak veriyorum erkekler dayanismasi acilen kurulmali bu sahtekar esitlikcilere karsi..

0|4
    0|0
    • 2ay

Woooaawwww

• 2ay

Teşekkürler. İyi geceler dilerim

• 2ay

Tesekkurler size de iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Niteliksiz insanlar karşısında her dediğini sorgulamadan kabul eden birini görmek ister çünkü kadın nedenini sorduğunda verecek mantıklı cevabı yoktur. Eh, ortadoğu da genel olarak böyle insanlarla dolu olduğu için pek şaşırtıcı bir durum değil bu.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 49

• Öncelikle insanları erkek ve kız olarak sınıflandırmak yanlıştır. Herkesin bir kişiliği vardır nasıl elimizdeki 5 parmağımızda birbirinden farklıysa kızlar ve erkeklerde kendi içlerinde bu kadar farklı kişilik özelliklerine sahiptir.
    -Bir erkek olarak sizin erkeklerden tiksinmenizi nefret kusmanızı anlaya biliyorum. Kişiliği gelişmemiş kendi benliğini oluşturamamış erkeler kadar kızlarında olduğu su götürmez bir gerçektir.
    Bence karşı cinsi iyi anlamak için genellemelerden ziyade herkesi bireysel olarak ele almamız lazım.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben kimseden tiksinmem nefret de kusmam. Birinden kolay kolay nefret etmem:)

• 2ay

Teşekkür ediyorum. Ben zaten dinlere de inanmıyorum:)

• 2ay

Tahmin etmiştim, iyi yerde kesmişiz konuyu tebrikler bize :).

• Öncelikle feminizm erkek düşmanlığı değil kadın erkek eşitliğidir. Bak ne kadar güzel söylüyorsun ama cogu kadın bunu böyle bilmiyor erkek düsmanlıgı olarak gorüyor tüm erkeklerin cükü kopsun diyeni gördüm lan böyle en ufak seyde ben feministim ulan diyip parlayanlar mesela bir sıra olur tamam mı erkekleri once alırlar burda kadının hakkı yenir kadın cikar bagıesın cagırsın saygı duyarım ama yani cok sacma durumlarda bunu yapmamalılar yani bundan otürü feminist insanları sevmiyorum hatta söyle diyim her hangi bir konuyu yanlıs anlayıp uygulayanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü ilişkide fedakarlıklar olması gerekir. Ben istediğimi yaparım sen karışamazsın diyen bir kızla neden birlikte olalım.
    Tabi ben istediğimi yaparım kız yapamaz diyen erkeklerin böyle düşünmeye hakkı yok o ayrı.
    Ben eşitliğe inanırım ilişkide ve iki tarafta birbirine karışabilmeli ya da kısıtlayabilmeli bence. Öyle burnunun dikine gidemez hiç kimse

0|2
    0|0
  • Anlamam ben esşitlikten şundan bundan, düşünmeli bayan, her şeye evet dememeli, kalp ile beyin arasındaki köprüyü iyi atmalı, sırf "seviyorum ne yapayim" dememeli...
    - Aşkım, yarın yemeğe çıkalım mı?
    - bilmem sen nasıl istersen
    la kızım istemiyorsan istemiyorum de, ya da yarın olmaz diğer gün gidelim de..
    anlatabildim mi?

0|0
    0|1
  • Bence feministlerin temel sorunu genelleme yapıyor olmaları bir feminist yanına oturduğum için benim yanımdan kalkıp başka yere ggeçmişti sonra beni tanıdığında bu hareketinden dolayı pişman olduğunu söylemiş olsa da o saatten sonra benim ona sempatik bakabilmem mümkün değildi. Ama yinede o öyle yaptı diye tüm feministleri aynı kefeye koyacak değilim ama onlar bütün erkekleri ynı kefeye çoğu zaman koyuyorlar.

0|1
    0|0
  • Her erkek aynı düşünmüyor. Yazdığım feminizm bencesini okursan anlarsın. Aksine erkeklerde feminist olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Feministlerle bir problemim yok , her dediğime evet denilmesinden de hoşlanmam. Ama ortada saçma bir durum varsa ve ben eşitim kendi ayaklarımın üstünde duruyorum bla bla gibi ikide bir bu şekilde çemkiren bir kızla da ömür geçmez.

Benim kendi görüşüm , bir kız babasının parasını yerken kafasına göre yaşayamaz. Gitsin okusun , çalışsın, kendi evine çıksın o kadına da kimse laf edemez ki bence gerçek feminist de budur.

0|0
    0|0
  • Aksine ben erkek peşinde gezen kızları sevmem. Kadının, önce kendine saygısı olması gerek, yoksa başkasından saygı göremez. Ayrıca tüm insanlar eşittir.

2|0
    0|0
    • 2ay

Kadın peşinde gezen erkekler? Her insanın kendisine saygısı olmalı.

• 2ay

Tabiki öyle. Yalaka dedinmi cinsiyeti olmuyor.

• ben severim feminist kızları :D

1|0
    1|0
  • Feministlerden nefret ediyorum çünkü ERKEK DÜŞMANLIĞI yapıyolar. Feministlik değil.

0|3
    0|0
  • Yazdığın feministlik tanımını, erkeklerin yanlış anladığı kadar kadınlar da yanlış anlayınca sorunun cevabı oluyor.

0|0
    0|0
  • ben feminstim kızların yanındayımdır erkek olduğum için bazen hemcinselrimin kızlara karşı davranışları karşısında utanıyrum hata benim olmasa bile o kızlara yalvarasm özür dileyesim geliyor kızları nelere alet ediyor bazı hemcinslerim çok üzülüyrum küfrediyrum ama eldenn bişey gelmiyor

0|0
    0|4
  • çünkü senin asiligin benim özgürlügümü kisitlar. ya ben özgür olup seni itaatkar yapacam ya da ben itaat edib sen asıliğini dürdüreceksin. ikimizden biri, digerine hükmetmeli.

psirik aptal erkek seçersen hür ve asi.
    zeki erkek seçersen itaatkar olursun.

Duygularini kontrol edemeyen her sürü üyesi bu ikisinden birini seçmeli. seçmese bile doğanın kanunları onun yerine zaten bunu seçecek.

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin için de aynısını yazalım ; pısırık aptal bir kadın secersen hür ve asi , zeki kadın seçersen itaatkar olursun.

• 2ay

Tabiki aynisi benim içinde geçerli.

Ancak şunu söyleyeyim benim için akıllı olan karar senin için hiçde akıllı karar değil.

Tabi kontrol ettiğin psırık erkeği yukarı koltuklara taşıyıp keyfini sürecek kadar zeki değilsen.

• Çünkü tek başına ayakta dutabileceğini zanneden kızların erkeklere ihtiyacı olmadığını düşünürler..😉

0|2
    0|0
  • Ben köle kız sevmem. Aksine kendisine değer veren kız isterim hayatımda. Yalaka kız isteyenler kendisine güvensiz, ezik erkeklerdir.

0|0
    0|1
  • çünkü kendini ondan daha üstün buluyor vicdanı bırakan her erkek kadını ezmek kendisine hizmet etmesi için yaratıldıgnı düşünüyor...

3|0
    0|1
  • ikinci şıkta bahsettiğin kızlardan kalmadı ki..
    hepsi dik kafalı serseri..

0|1
    0|0
  • Çünkü öyle

0|0
    0|0
  • Feminist kız falan yok bu ülke de

0|0
    0|0
  • Ben hepsinden nefret ediyorum?

0|1
    0|0
  • Ben severim feminist 😇

2|0
    0|0
  • Feminist bir kizi sevmek sence akillicami

0|2
    0|0
  • Çünkü erkek sahiplenmeyi sever. Ayrıca bir erkek her zaman yanında güçlü bir kadın. Yanlış bilgi!

0|1
    0|0
  • Çünkü feminist kızlar erkek egemenliğini çekemiyor hayır öyle değil deseler de içlerinde gizli bir erkek kölecisi yatar

0|1
    1|0
    • 2ay

Erkek egemenliğine inanmıyorum. İçimde gizli bir erkek köleliği de yok. Samimi söylüyorum.

• 2ay

Düşmanlık ayrı hakkını aramak ayrı. Birinden nefret etmeden de hakkını arayabilirsin.

• 2ay

Senin kafan geç yerine gelecek ☺️

• tarafszmış gibi görünen bir feminstle bu konu hakkında konuşmak sonuc vermeceğinden diğer yorum yapanlarla seni başbaşa bırakıyorm

0|0
    0|0
  • Genellemeler güzel değildir.

2|0
    0|0
  • Ben tam tersine feminist kızları seviyorum

2|0
    0|0
  • Alakası yok
    Çok haşin sert oluyorlar
    Aksine deli gibi saapasim var

0|1
    0|0
  • erkek yalakası kız > feminist kız

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben de bunun nedenini sordum

• 2ay

Filozofların hepsi kaslı değil mesela ama bu senin kaslı olduğun gerçeğini değiştirmez. Genellemeler can alır

• 2ay

işte bunu diyom zaten :)

• Ekonomik olarak kendi ayakları üstünde duran kadınları severim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 6

• bazı feministler erkek düşmanı olduğu gibi, bazıları da ılımlıdır. bu sebeple kesin sonuca çıkamıyorum. türk erkekleri güçlü kadınları kaldıramıyor. çünkü güçlü kadınlarla nasıl başa çıkacaklarını bilmiyor. halbuki güçlü kadınlar, erkeklerin işlerini kolaylaştırır.

1|0
    0|1
  • Cunku yazdigin gibi erkeklerin cogu feminizmi erkek düsmanligi saniyor. Cogu da anlamini bilse de kadin esitligini istemiyor kendilerini üstün görüyor. Bunun yani sira bazi kizcelerimiz de feminizm düsmani, bilmediklerinden oldugunu düsünüyorum.

1|0
    0|1
  • Toplumdan öyle görüp öyle yetişmişler. Ama alışacaklar, zaman alsa da alıştıracağız

1|0
    0|1
  • İşlerine gelmedikleri için

0|0
    0|0
  • Ben dediğine katılmıyorum Türk erkelerine ne kadar eziyet edersen o kadar itaatkar olurlar :-)

0|1
    0|1
  • Pislik olduklari icin

1|0
    0|3
Yükleniyor...