Böyle yaparak sizcede insanlıgı öldürmüyolarmı?

Dışarıda erkekler bir bayanı öldürüsiye döverken dışarıdan biri müdahale edince o döven erkek müdahale eden adamada saldırırken dövülen kadında müdahale eden adama saldırıyor bu nasıl birşeydir ben anlayamıyorum dövülme die seni kurtarmaya gelene saldırıyorsun böyle bir mantık var mı ya?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sivil toplum kuruluşlarının aile ve sosyal bakanlığının yetersiz ve çalışmadığını gösterir. Bu kurumlar okullarda semt merkezlerin de kadın hakları ve cinsiyet eşitliği hakkında seminer düzenlemeleri gerekir. bir çok kadın sesini çıkaramadığı için şiddete ve kadın cinayetine kurban gidiyor. Kadınlarımızın çoğu bu konuda bilinçsiz. Sadece bu da yetersiz değil aslında emniyete siginan kadınlarda karakol amirleri tarafından baristirilip eve gönderiliyor bu nasıl mantık kadın sana sığınıyor sen kocaya teslim ediyorsun böyle mi sağlıyorum vatandaşın güvenliğini koruma yok bir şey yok. Bu ülkede çok sistem açığı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Başıma bizzat geldi.
    Adana'da yaşarken karşı komşumuzda şiddetli geçimsizlik vardı.
    Herşeyden öte ben fazla sesten rahatsız olduğum için artık dayanamayıp zillerine basıp adamı dışarı çağırdım bir tanede bana vur kolaysa diye.
    Kadın çıktı ne desin istersin;
    "Karı koca arasına girmeyin"
    :D

0|0
    0|0
  • beyin kedi billuru kadar olunca oluyo kardeşim ne demiş eskiler karı koca arasına girme kötü sen olursun iki tanede sen cakıcan öylesine

0|0
    0|0
  • Sonra da yoldan geçen biri müdahale etmese insanlığı sorgulanır ""yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal "" ne yapacağını bilemiyor insan Allah öyle bir sahnenin içine sokmasın bizi

0|0
    0|0
  • Hırpalanmayı seven kadınlar var..
    bu sitede de birçok örneğini gördük..

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl yani

• 2ay

Şurada "ne tür erkeği seçersiniz" tarzı sorulara "maço olsun" diyenlerin onda dokuzu hırpalanmayı seviyor..
      Kadınların tuhaflıkları işte..
      Kadına şiddete hayır derler, ama döven söven hırbolara köle olurlar, aşık olurlar, peşlerinden koşarlar..

• 2ay

Aynen öyle

• Bİzim insanımız çok zıplamayı seven bir tiptir.
    Konu her ne olursa olsun kalabalık bağrış çağrış görmesinler yeterki.
    Onun için edepli usturuplu olup güzel konuşacaksın psikolojik yaklaşacaksın.
    Aile işlerinede karışmayacaksın zaten.

0|0
    0|0
  • işte aciz kopekler dayak yesede o hayvanların yanında durmaya calısıyorlar acizlikten kendi ayakları ustunde duramadıkları icin. gerci hayvan köpek diyerek hayvanlra haksızlık ediyorum pardon

0|0
    0|0
  • Aşçı şoföre..

0|0
    0|0
  • en güzeli aile işine karışmamaktır

0|0
    0|0
  • nerde yaşandıki bu

0|0
    0|0
  • İyiliği yap ama kadına yapma :D at denize kediye köpeğe yap daha güzel :D

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun cok çirkin bir hareket ama hiç bir çiftin arasina girmem

0|0
    0|0
  • Bosver kaos bu :) yesin insanlar birbirini

0|0
    0|0
  • Onun için 2 kişi arasına girmemek lazım ya dayak yersiniz ya da kurşun

0|0
    0|0
  • Esi o severde doverde 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınların çoğu dövse de öldürse de sevmekten vazgeçmiyor :(

0|0
    0|0
  • İnsanların kafaları karışık:)

0|0
    0|0
  • Zaten bazı kadınların ne istediği belli değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Öldü cokta

0|0
    0|0
  • Maalesef öldürüyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...