Ülkemiz için bir şeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ya siz?

Taciz, kadına şiddet, terör... Yetti artık! Bıktım kötü olaylar yaşamaktan. Elimizden de bir şey gelmiyor maalesef.

Öncelikle değerli dostlarım buyursunlar,
@mimarkiz61
@SafTürk
@MilliyetçiRuhluKız
@kozmik_adam

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle teşekkür ederim. Evet yapılmalı ama yapan olur mu bilmiyorum.
    Tecavüzcülere müebbet, tacizcilere 15 yıl hapis cezası getirmek gerekir. İdam gelirse tecavüzcüye idam da olabilir.
    Şu Arap kafasından kurtulmadıkça kadına şiddet bitmiycek.
    Teröristlere çok yüz veriliyor. Tüm teröristler görüldükleri yerde kafalarına sıkılmalı. Terör sempatizanları da ülkeden sınır dışı edilmeli.

0|1
    0|0
    • 2ay

Helal olsun yine her zaman ki gibi geldin ve görüşünle mutlu ettin değerli dostum :) İyi ki karşılaşmışız ve iyi ki varsın. Benim gibi düşünen birisi çıktı sonunda. Ben böyle vatansever dostlarımla bir arada bulunmaktan, onların hâlen var olduğunu bilmekten mutluluk duyuyorum.

• 2ay

Takip ediyorum sen de takip edersen vatansever arkadaşını, makbule geçecek.

• 2ay

Çok teşekkür ederim sağolasın :) tabiki takip ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olayın çözümü yoktur. Toplumsal kültürel çöküşün getirdiği olaylar bunlar. Milli bilincin, milli kültürün yok edilmesi daha vahim sorunlar ortaya çıkaracaktır. Kimse tek başına buna engel olamaz. Eğitim vermemiz ve bu eğitim ezber değil, sorgulayıcı, bilinçli, olaya göre çeşitli çözüm üretebilen kişiler ortaya çıkarmalıdır. Üstelik bu sorun kısa zamanda ortaya çıkmadığı gibi kısa bir zamanda ortadan kaldırılacak bir sorun değildir.
    Naçizane fikirlerim bu yönde..

0|1
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle haklısın değerli dostum. Ülkemiz, düzelme yolunda ilerlemeye başlasa bile uzun zaman alacaktır. Yıllar sonra eski haline döner. Çünkü, yıllarca ülkeyi bozmakla uğraştılar.

• 1ay

Teşekkürler. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani saydiginzi o kadar pis seyler ulkemizde oluyor ve biz musluman ulkeyiz Allahtan.. :)

0|1
    0|0
  • Senin yapman gereken insanı sorumlulukların sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı önce halkı birbirine kırdıran sığ görüşlerden kurtulmamız lazım.
    Sonra dini yobazlıktan arındırmak,
    Irkçılığı azaltmak,
    Eğitimi doğru vermek,
    İlerici düsünmek lazım.
    Halk aydınlanırsa devlet hizaya gelir. Devlet hizaya gelirsa halk hizaya gelir. Halk hizaya gelirse taciz, terör, şiddet azalır.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yobazlık kalksın doğru.
      Ayrılık çıkaranlar ortadan kaldırılsın.
      Eğitim sistemi yeniden düzenlensin.
      Fakat, bu malum ırk, öyle bir düşman ki bizim ülkemize. Yani içlerinde iyisi varsa bile 10'da 8'i kötüdür.

• 2ay

Rica ederim, kardeşim benim. Yerin hep ayrı ben de biliyorsun.

• 2ay

Eyvallah. 😊

• Keşke elimizden bir şey gelse değiştirilmesi gereken okadar çok şey var ki hepsinin başında kadına taciz et ve evlen olayı..

0|1
    0|0
  • Bizi etiketlemediğin için sağol abısi

0|0
    0|0
    • 2ay

Canım kardeşim, gerçekten unutmadım. Daha düzenleyecektim soruyu. Soruyu yayınladım yanlışlıkla. Yerin var seninde biliyorsun.

• 2ay

İyi vakalım

Yükleniyor...