Azerbeycan kızları neden böyle?

Ya şimdi Türkiyedeki kızlarda da kendini beğenmişlik var ama Azerbaycan kızlarına dikkat ettim de daha fazla var. Mesela bir tane stil programı vardı bizde onun yorumlarına çoğu biz daha güzeliz demişler yani ben bizde böyle bir seye hiç rastlamadım ve dikkat ettimde çoğu bu aralar evlilik programina dadandi hani Türkiyedeki kizlar tamam da burda o programlar onlar taa ordan niye buraya geliyorlar evlilik programina? Ayrıca gıcık oluyor çoğu? Örneğin naz sima falan? Kendi ülkelerinde program yok mu?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen ay Azerbaycana gittim
    Ömrümde bu kadar hüzel ve bakımlı kızı bir arada görmemiştim
    Birçok ülkeye gitmiştim

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sima yarışmaya katılmıştı sonra yalanları ortaya çıktı ardından bizim jüri üyelerini suçladı vs
    bir tuhaflık var onlarda buraya kendi istekleriyle geliyorlar, özellikle İstanbul için. Biz iyi davranıyoruz kardeş ülkeden diye sonra bir açıkları ortaya çıkıyor veya sevilmeyecek bir hareket yapıyorlar eleştiriyoruz ve ülkelerine dönüp bizi kötülüyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• program yapımcıları izleyicilerin rus ve azeri sevici olduğunu biliyor
    10 klişe algıya 1 kritik inovatif algı yerleştirirler sosyal mühendislik böyle bişey.

0|0
    0|0
  • Türk oldukları içindir

0|0
    0|0
  • Allah var güzeller

Nan en çirkin ırk bizimkisi teh yaa

0|0
    0|0
  • Senin başka derdin yok mu?

0|0
    0|0
  • Hanife diye bir kız vardı acayip nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi cok seviyorlar buradaki insanlara özeniyorlar ne kotu örnek oluyorsunuz kızlar 😒

0|0
    0|0
  • Kıskanç :D

0|0
    0|0
  • Azerbaycan kiziina makyaji icn para yetistiremezsn ki

0|0
    0|0
  • Cok haklisin bence sende katil bu programa

0|0
    0|0
  • Birkere o azerbeycan değil azerbaycan ikincisi azeri kızları türk kızlarına göre daha süslü daha makyajlı daha kokoş kafkas halklarında kendini beğenmişlik var doğrudur bende azeriyim ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • Azerbaycanda pek fazla sallamıyorlar onlarda size geliyor )) Bizim kadınlar çok güzeller inan bana ve çokda şekerler. Düşmanlık yapmayın 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Sizin kadınlar kim ayrı ırktan mı?

• 2ay

Hayır biz de türküz ama çok fazla bakımlılar ve sonuçta daha güzel oluyorlar. Kızmayın

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim o kız

0|0
    0|0
  • Hay canini yiyim aynen öyle. bir ego bir hava, ekrana cikanlari geç şu sitede takilanlari bile bir artist. Ay g. tüm diyip geciyorum

0|0
    0|1
    • 2ay

Sonra ben diyince kıskanma oluyorum ama izlediğim için

• 2ay

Yok be kiskanilcak bir yanlari yok. O sima mi ne afedersin kicim gibiydi. O yarışmada eline verecek çok kiz var

Yükleniyor...