Aklım OKadar Karışık Ki?

Sevgilim eskiden Bir Kızla İlişkiye Girmiş Ve Bu Olaya Kızın zorladigini söylüyor kız Zaten Bozuk. Ve cani İstediğinden İsrar Etti Diyor. Zevk Alarak ta Yapmadım Diyor. Sizce Doğru mu Söylüyor? Erkek Üyelerden Görüşleri Alabilir miyim? Tabi Kizlardanda?

Güncellemeler:
2ay Acıdıgindan Yapmis

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• haha yalana bak yaa kız nasıl zorlamış? sevgilin erkek değilmi kıza 2 tokat atıp gidemiyomu zorlaymışmışşş hiç mi akıl yok sende

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş geçmişte kalmıştır Bence zorlama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevgilin nasil biri ya. bunun hesabini nasil verir mk. ayrica senin de bunun hesabini sormaya hakkin yok. senden once ne yaptigi seni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Tabiki Yalan. Ayrıca Kıza bozuk filan deme nasıl olsa bu kişiyle devam edersen Sen de bozulacaksın!!!

0|0
    0|0
  • yalan söylüyo kız silah zoruyla mi yapmış gittmeseydi kardeşim öyle kolay değil o ilişki sırasında kızın tenine dokunurken hiç mi zevk almamış sor bakalım

0|0
    0|0
  • Tecavuz etmemis ya kiz. Istemese gitmez
    Ama sen oyle sikistirmissinki cocugu sana bunlari soylemek zorunda. kalmis

0|0
    0|0
  • He öyledir öyle. Yanlışlıkla bende ereksiyon olup oraya buraya dalıyom. Pardon diyorum gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkek zevk almazsa ziki kalkmaz

Yazın bunu bir kenara

0|0
    0|0
  • zevk alarak yapmadım demiş kız zorlamış bide yoksa yapmazmış ahahah :D

0|0
    0|0
  • Birak yapmissa yapmistir sen eskiyi yargılama

0|0
    0|0
  • Bilemicem aldatan aldatmistie

0|0
    0|0
  • Keske dertlesmek olsa senle

0|0
    0|0
  • seni de bozar ama zorlanmazsn bence sen

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız bozuk ne demek lan? Bu nasıl bir aşağılamadır? Aferin sen de o bozuk sevigline inan.

0|0
    0|0
  • ahahahahahah erkek sonucta bu istemese yapmaz

0|0
    0|0
  • Zevk alarak yapmıştır seni kandırıyo kanka inanma saf olma

0|0
    0|0
  • Sevgilin yalan söylemeye çalışıyor ama onu da beceremiyor😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Senin de her istediğini yapıyor mu? Bir şeye zorlandığında hemen yapıyor mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...