Eski bir uygarlığın alfabesini alıp şifreledim böyle yazıyorum özel notlarımı var mı benim gibi yapan fotolu?

Malum hayatta kimseye güvenilmiyor bağzı notlarımızı yeri geliyor ailemizin bile okumasını istemiyoruz Eski bir uygarlığın alfabesini alıp şifreledim böyle yazıyorum özel notlarımı var mı benim gibi yapan fotolu ?

0|2
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle şeyler yapmıyorum ancak lise de tshirt é bir şeyler yazma olayında bütün sınıfı karıştırmıştım Mors alfabesi ile bir yazı yazdım yan yana yazdığım için çözemediler ve soranlara ise email adresi verdim 50 yıl sonra mesaj atın cümleyi türkçe olarak yazacağımı söyledim 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Mors alfabesini biliyorum ama zor o ya uzun sürer cümle yazması :)

• 2ay

En az 10 dakika sürmüştü 😄

En İyi Kız Görüşü

• Çok eskiden televizyonda bir haber izlemiştim kızın biri senin gibi böyle alfabe çıkarıyor ailesine haber vermeden evden kaçıyordu Ailesi değer yazıyı çözen olursa para ödülü vermişti Sakın öyle bir şey yapayım deme insanları mahvetme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynı zihniyetle benzer bir alfabeyi kullanarak yazdığım çok olur. Hatta diye bilirim ki kullandığımız bazı harfler aynı.

0|0
    0|0
  • Ne yazıyor orada? 0_0

0|0
    0|0
  • Yarın gel, kımız olarak işe başla..

0|0
    0|0
  • orhun alfabesi bu :) ama sen burda ne yazdın kafayı yedim nan gıcıklığına mı yapıyon :D

BADK SİÇÇAN İÇLLAGOŞ ÇAN KIÇYÇGOŞ NÇLAÇI OOGÇIAÇD?

0|0
    0|0
    • 2ay

Orhun alfabesini içinde kodladım normal Orhun değil 😀😀

• özkan diye bir arkadaşım vardı onunda böyle şifreli bir dili vardı çözememiştim saatlerce uğraşsamda :D

1|0
    0|0
  • Viking alfabesi? Bu alfabeyle umarım dua falan yazmıyorsun anlamadım ben sddds

0|0
    0|0
  • Göktürk alfabesi değilmi o... ?

0|0
    0|0
  • Ajan mısınız? :D

0|0
    0|0
  • Kardeş ne yapacak millet bakara suresinin meali bitti yazısını?

0|0
    0|0
  • Sınavlarda birtek çerkeslerin okuyabileceği kiril alfabesi ile koluma dövme yapıyorum..

0|0
    0|0
  • Sende arkeologsun tamam 😅😌

0|0
    0|0
  • Igrenc yazin var aga

0|0
    0|0
  • nerde boş iş var...

0|0
    0|0
  • Guzel bir ugras bulmussun

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok iyi fikir

0|0
    0|0
  • Yapmayı düşünmüştüm ama sonra üşendim :)

0|0
    0|0
  • işsiz misin

0|0
    0|0
    • 2ay

İş hayatında Laz'ım oluyor ya bilgi hırsızı çok var özel şirkette çalışırsan anlarsın beni bunu çalsalar bile çevirmek bir ömür sürer belki

Yükleniyor...