Ülkücülerin Araplara benzeyip Türklük taslamaları?

Çok ciddiyim ya böyle bir bakıyosun Arap tipli bir genç arabasının önüne Türk bayrağı koyup dolanıyor. bir kaç istisna içlerinde Türk'e benzeyen var fakat çoğunluğu böyle. Düşman oldukları Kürtler bile daha fazla benziyor Türklere ha 😂 Bu arada yanlış anlaşılmasın bende bir Türk kızıyım bir şeyin propagandasını yapmıyorum sadece bu konudaki izlenimimi sizlerle paylaşmak istedim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkücüler İslam kardeşliği savunuvusu adamalrdır Türklükle bir ilgileri alakaları yoktur.
    Onlar Hristiyan türkü kendine düşman gören müslüman araba kardeş diyen kişilerdir

1|0
    0|1
    • 2ay

Hay be çok iyi dedin yani resmen duygularımı ifade ettin kardeşim bin yaşa

En İyi Kız Görüşü

• ülkücü dediğin de türk çoğunluğu yani neden sanki başka bir ırktanmış devlettenmiş gibi konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ülkücüler orta yolcudur yerine göre sağcı yerine göre solcudur

1|0
    0|1
  • çok mantıksız bir fikir ülkücülük bir ırk degilki ülkücüler başka bir ırka benzesin

0|0
    1|0
  • Bir ulkucu yeminine sahit olduysan eğer ulkuculer sadece emperyalizm kapitalizm komunizm degil, fasizme karsi da yemin ederler. Senin gordugun kürt karsiti ulkuculer ayak takimi cahil kesimdir. Diyarbakirin en kalabalik mitinglerinden birisini Alparslan Turkes yapmistir ve milliyetcilik millet yana olmaktir, irk ayirmak degildir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hiç şahit olmadım benim tanıdığım ülkücüler hep altlarına araba çekip sokaklarda ya allah bismillah allahuekber diye bağıran kişilerdi. Çoğuda kürtlerden nefret dolu biçimde bahsederdi

• 2ay

Anlıyorum eğer gerçek bir ülkücü ile tanışırsam gerçek hayatta belki kafamdaki bazı sorulara yanıt bulabilirim. Teşekkürler bu arada yorumun için

• 2ay

rica ederim, ne dem

• Hayatında kaç tane has arap gördün?

0|0
    0|0
  • %100 safkan Türk kanı taşıyan biri yoktur zaten. Vatanına milletine bağlı olan, kendini Türk hisseden herkes Türktür.

0|0
    0|0
  • Arapları begenmiyorsan onların kelimelerini kullanmayın
    Türkçe konuşun o zaman

0|0
    0|1
  • Türklük şekile gore değil düşünceye gore olur

0|0
    0|0
  • çoğu konuda haklı gibisin ama Mevzuyu farklı yere çekmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Arap tipli Nasıl birşey oluyor ki? senin dediğine göre o zaman bu memlekette Türk yok, Anadolu Türklerinde başka ırklarla karışma var ama saf Türk olup binlerce yıl önceki Türk fenotipine (çok benzerlikler olsada) zamanla olan değişimler yüzünden tamamen uymayan çok adam var

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kendim etnik olarak Türk değilim ama vatansever bir Boşnağım bu arada

• Nerde yasiyon burdakiler normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkücülerle alip veremediginiz ney anlamiyorum?

0|0
    0|0
Yükleniyor...