Şehirli biri köy hayatı yaşayabilir mi siz yaşar mısınız?

Şehirde büyümüşsünüz ve hayatınızın diğer kısmını köyde yaşayarak sürdürebilir misiniz

Güncellemeler:
2ay düşün hayat şartları gereği
2ay Şehirde doğdunuz büyüdünüz birden gittiniz köye yerleştiniz

1|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Köyde ve yaylada hayat var 😊 kışları şehirde baharları köyde yazları da yaylada gećiriyoruz süper 😉
    Şehir açık hapishane bence

0|1
    0|1
  • Köyde yaşamak istiyorum zaten

0|1
    0|0
  • İlerde Afrika da yaşamak istiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır zor

0|1
    0|0
  • Çok uzun süre köyde kalmamış biri olarak söyleyeyim, şehirde bulunan pek çok imkan köyde bulunmuyor.

0|1
    0|0
  • ben sürdüremem açık net yani

0|1
    0|0
  • Bütün hayatı şehir de geçtiyse yaşayamaz ama köyü az çok bilirse yaşar

0|1
    0|0
  • neden yasıcagıma baglı

0|1
    0|0
  • Biraz zor ama neden olmasın bence köy hayatı daha güzel ama bir süre sonra sıkar mı orasını bilemem

0|1
    0|0
  • Yaşayamazdım sanırım

0|1
    0|0
  • köyde büyüdüm sonra şehire geldim alıştım tabi ama gene koye gidiyorum bir sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Tamamen yasayamam gaiba :) tabi buyu k konusmayayyim da

0|1
    0|0
  • Yaşarım

0|1
    0|0
  • İkisini de yaşadım ayrı güzellikleri var

0|1
    0|0
  • alışmak yıllar sürer

0|1
    0|0
  • Öyle yapan bir sürü tanıdığım var.
    Ben asla köyde yaşamak istemem

0|0
    0|1
    • 2ay

Bir sürü sebep var tek tek açıklayamam
      Kısacası bir şehirli olarak söylüyorum köy boktan bir yer (bunun göreceli olduğunu biliyorum benim için boktan)

• 2ay

bende şehirde doğdum büyüdüm ama büyük konuşmamak gerek bence ya

• Ben yasiyamam köyde çok ağaç çiçek filan vardır öyle yerlerde ölür giderim -_-

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bunu denemiş biriyim. Kasabada denedim hem de, köye göre daha modern falan denir büyüklük ve gelişmişlik bakımıdan. Bu tamamen yalan bir kere. Ayrıca yaşanmıyor, bence en fazlası köyde kır tatili yapabilmek şehirde yaşamaya alışmış bir insan için.

0|1
    0|0
    • 2ay

ikisine de özlem oluyor ordan olsan şehirde olsam dersin şehirde olsan köyde olsam dersin

• 2ay

Köy yaşamına alışık biriysen de kesinlikle haklısın köyüne özlem duyarsın şehirde yaşarken. İşin özü kişi nereye alışıksa oralı bence.

• Açıkçası İstanbul'da büyüdüm fakat her yaz Çanakkale'ye gideriz küçüklüğümden beri. Gökyüzü, havası, insanı ve kokusu bile bir farklı oranın. Ne kadar şehirde büyüsem de o doğal yaşamlarını küçüklüğümden beri hayranlıkla izlerim fakat şöyle bir durum oldu ki Çanakkale'de okumaya başladım. Adapte olamadım. Alışma sürecinde ne kadar hümanist olursam olayım doğru düzgün bir arkadaşlık bile kuramadım uzun bir süre. Konuştuğum pek çok insan vardı fakat bu benim en sevdiğim arkadaşım diyebileceğim bir insan yoktu. Öncelikle toplu taşımada büyük sıkıntılar yaşadım ve yollarda olan bozukluklar beni çok derinden etkiledi. Arkası orman önü deniz olan bir manzara ne kadar büyülese de kalabalık bir şehirden küçük bir yere yerleşmek beni baya baya sarstı, YAŞAYAMADIM.

0|1
    0|0
  • Şehir hayatından araba seslerinden hava kirliliğinden bunalan birisi için muhteşem bir seçenek kus sesleri ve mis gibi temiz hava herşey dogal

0|0
    0|0
  • İstanbul'da doğdum, köyde de yaşarım. Ama biraz kalabalık bir köy olsun böyle 700-1000 kişilik. Az kişi olursa beni keserler kimsenin haberi olmaz.

1|0
    0|0
  • Erkek icin cokta sorun olmaz ama kadin milleti cok zor.

0|1
    0|0
  • zamanla her şeye alışılır

0|0
    0|0
  • Biraz zor olabilir ama yapacak bişey yoksa hiç bişey yapmamak en güzeli

0|0
    0|0
  • Olur tersi olmazdı ama bu şekilde olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...