Biz erkekler neden siz kızların istediği gibi olmalıyız?

Uydurduğunuz saçma kalıplar adam olsun romantik olsun maço olsun vs. Yani biz istersek oluruz zaten ne ara erkekler üzerinde bu kadar söz sahibi oldunuz? Beyler sizde kendınıze gelin artık hçbişi olmasa bile erkeğiz bir tık öndeyiz az dik durun psikolojik baskı yapıp erkekleri ezik gösterip kontrol altına almaya calısıyorlar. Unutmayın onlar değil biz seçeriz.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Akiniz fikriniz cinsellikte. Cok sertsiniz. Kabasiniz. Romantizim 0. olamazsan bile biraz kibar ol yani. Kizlari cok asiri elestiriyorsunuz. Dalga eciyorsunuz bir kere niye boyle oldugunuzla alakali soru sormustum hatta. Kabasin derken sert kotu davranmak anlaminda. Trip atan kiza kaba davranin ama bak o zaman hakli sizsiniz.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kız için gelmedim ki zaten dünyaya, yaşamak için geldim :D
    Ayrıca ben niye bu durumlara düşmedim la hiç :D

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pehh

0|0
    0|1
  • Sakin ol abi. İnsan gibi olsanız yeter.

0|1
    0|0
  • Bu feminenin erkek versiyon adına ne deniyo? Bu bir hastalık beyler yapmayın. Kendinize zarar. Ama ne oldu da bu kanıya varmak geldi işine, merak ettim doğrusu...

0|0
    0|1
  • Kızlar neden erkeklerin istediği gibi olmak zorudna? Erkeklerin elindeki medya kadınlara kusursuz olmak zorundasınız algısı dayatırken mağdur edebiyatı yapmanız komik.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...