İkinci kez hasta ziyaretine gidicem tekrar bir şey götürmem gerekiyor mu?

Arkadaşım kaza geçirmişti eve gelince ziyaretine gittik ben yaprak sarma götürdüm. 2-3 gün sonra tekrar ziyaretine gidicez bu sefer yine bir şey götürmem gerekir mi?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bisküvi, süt, meyve suyu felan

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama bu 2. Gidişim olacak. İlk gidişimde sarma götürdüm şimdi meyve suyu götürürsem çok basit kaçmaz mı?

• 2ay

Ya hastalar öyle düşünmez senin onu ziyaret etmen bile yeter, öyle düşünme bence istediğini al git :)

En İyi Kız Görüşü

• Meyve suyu tarzı şeyler goturebilirsn

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama bu 2. Gidişim olacak. İlk gidişimde sarma götürdüm şimdi meyve suyu götürürsem çok basit kaçmaz mı?

• 2ay

Olsun sonuçta her gidişinde yemek götürmek zorunda değilsin ki atıştırmalık bişeyler alırsın meyve suyu alırsın yeterlidir bence

Erkekler Ne Diyor 6

• bir meyve suyu alıp gidersin adettendir diye..

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun adına güzel bir çiçek yaptırabilirsiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Ya çiçek götürürsem?

• 2ay

Dediğim gibi çiçek yani orkide olabilir papatya olabilir karanfil olabilir oke.

• Hayır götürmene gerek yok

0|0
    0|0
  • şart değil

0|0
    0|0
  • Bu seferde su nektari meyve sulari varya iki tane al denesi 1.5

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Ikinci gidis iste ilki ayri

• Ufak bişe götür yine hazır da olur illa yapmaya gerek yok 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesela ne gibi?

• 2ay

• 2ay

Hayır tabiki de dediğim gibı zaten ihtiyaç için değil maksat birseyler götürmek 😉

Kızlar Ne Diyor 5

• tamamen sana kalmış.

0|0
    0|0
  • Gerekmez.

0|0
    0|0
  • Bir adet süt götür

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama bu 2. Gidişim olacak. İlk gidişimde sarma götürdüm şimdi süt götürürsem çok basit kaçmaz mı?

• Götürsen iyi olur.

0|0
    0|0
  • pötibör götür meyve suyuyla

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

önemli olan düşünüp gitmen ya çok önemli değil bunlar

Yükleniyor...