Psilolojik tedavi görmüş bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bir tanıdığım var çok güzel bir kız, akıllı, iyi kalpli. Ama geçmişinde Paranoya, Majör Depresif Bozukluk ve Sinir Hastalıklarından tedavi görmüş. Siz ne düşünürsünüz böyle kızlar hakkında? Çok önemli bir soru benim için lütfen ona göre bir sonuç çıkaracağım

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• onu bu duruma düşürenler varsa onların ne kadar vicdansız olduklarını düşünüyorum. bu kadar iyi bir kız kendi kendine bunları yaşamışsa keşfedilmemiş iyi bir insan olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
    • 2ay

nedeni babası vefat etmiş annesi evlenmiş 9 yaşındayken üvey babası psikopatın tekiymiş kızın parmağını bile kırmış şiddetçi biriymiş bu yüzden görmüş daha fazlasını öğrenemedim annesi ve akrabaları ile de görüşmüyor şu an kız sır gibi yani nedenini bilmiyorum ama yine de psikolojisi bozulmuş sonuçta ben çok korktum tedavisi yıllar önce bitse bile görüşmeyi kesip uzak duracağım

• 2ay

sen bilirsin. ama böyle olmayı o kız istemedi. o kız bu duruma itildi.

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle onunla arkadaş olurdum. Psikoloji seviyesi ne olursa olsun hem de. Hem Majör geçici bir olay, geçmişini unutması için ona destek olurdum. 3 senedir bir çok majör ve sinir hastalarıyla karşılaştım. Çoğu şu an iyi durumda. Destekçisi oldu mu ve de iyileşmek için geç kalmadıysa o kişinin iyileşme oranı %91dir. Geçmişi yüzünden geri düşmeyin lütfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Normal bir insandır bana göre.

0|0
    0|0
  • Zor zamanlar geçirmiş ve atlatmış
    belkide atlatamamıştır tam olarak atlatabilmesi desteğe ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
  • Major Depresyon deyince biraz düşünürdüm açıkçası. Çünkü detayına inersen en ileri depresyonu yaşamış bir kız, tekrar nüksederde ne yapabilir sorusu gelir aklıma.
    Paranoya ayrı bir dert o hepimizde var az çok onu geçtim.

0|0
    0|0
  • Aşık olduktan sonra isterse hastalığı devam etsin sorun edilmez

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem destek olurum elimden geldiğince sonuçta hepimiz insanız

0|0
    0|0
  • hasta olduğunu kabul eden kültürlü insanlardanmis derdim.. toplumumuzun yuzde 90 i hastaligini reddediyor kabul edip tedavi almışsa ne güzel ;)

0|0
    0|0
  • Oturup konuşmam lazım bir saatte çözerim. Ama öyle bir kişiye ilaç olacak bir insanım bunuda biliyorum

0|0
    0|0
  • bence sen de tedavi görmelisin

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pskolojisi bozuk olmayanmı kaldı toplumun pskolojisi bozuk zaten olablr normaldir herkes mükemmel değil herkesn hayatıda mükemmel değil böyle kızlar hakknda bişey düşünmem hasta insan yoktur insanların hasta ettiği insanlar vardr

0|0
    0|0
  • Majör depresyon geçirmiş biri sana zarar vermez merak etme zararı kendine olur

0|0
    0|0
  • Tedavisi bitmis mi devam ediyor mu

0|0
    0|0
  • Olumsuz dusunecek bisey yok hepimizin basina gelebilir

0|0
    0|0
  • Kızın suçu değil

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey olabilir

0|0
    0|0
  • gelecegnde de tekrar depreşme ihitmali oldugu için çekilmez

0|0
    0|0
  • Bende tedavi goruyorum su anda. Kendi kendime hasta olmadim. Kotu bir durum. Yaralari sarilmissa zarar gelmez sana ordan

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmamak gerek ne yaşadığını bilemeyiz ondan uzak durmak yerine onunla yakın olmayı tercih eder sıkıntılarını bir nebze de olsa hafifletmek isterdim

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişde kalır anormal bir durum yok o da herkes gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...