Menemen sizce alt tabaka yemeği değil mi?

Ciddi sorduğumu dikkate alarak cevap veriniz. Üst sınıfların veya sosyetenin hiç menemen yediğini duydunuz mu?

0|0
25|47

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldızlı otelde açık büfede herkesin aldığı sabah ki ilk menüde hep menemen oluyordu? bence sen cok farklı bir kafadasın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alt tabak yemegi diye degerlendirirsek bir memlekete misafir oldum 3 ay. Nereye kime gittiysem menude ya bulgur pilavi uzeri salata vardi ya da kısır. Herkes hergun bulgur yiyo vesselam menemen yedigimiz gun kendimizi mutlu hisettik.. ustelik azerbaycanliyim.. ilk gittigimde boyle manzarayla karssilastigimda turkiyeyle ilgili hayal kirikligi yasamistim neyseki degisik memleklerini gezince degisik menulerde gordum. ama yinede eksik buluyorum et yeme orani bize gore cok dusuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• menemen zengin yemeğidir. içine bakalım. domates, biber, sarımsak, soğan, pul biber, kekik, bazen nane, tuz, kaşar, tereyağı, yumurta vardır. ama fakir adam menemen yiyemez. 2 yumurta kırıp oturur

1|0
    1|0
    • 2ay

Bunları alabilen herkesi zengin görüyorsan seviyeni merak ettim

• 2ay

niye? tatmin olursan altıma mı yatıcan

• 2ay

Evet seviyen belli oldu terbiyesiz

• Yemeğin alt veya üst tabakası olmaz. Kişiliksizlik tabakalandırabilinir bu durumda. Allah'ın verdiği rızk bu ya sınıflandırılabilir mi? İçindeki domatesi biberi yumurtayı löp löp götürürler ama kahvaltıda zengini de fakiri de.
    Ayrıca bir menemenin lüks bir restorandaki fiyatı her tabakanın yiyemeyeceği seviyededir.

0|0
    0|0
  • Değil tabi ki.

0|0
    0|0
  • Senin menemenin bir restoranda fiyatından haberin var mı? Lüks bir lokantada menemen yiyeyim dedim bir kere 25 euro ödedim

0|0
    0|0
  • sen taptaze domatesden ve yumurtadan taptaze ekmekle yedinmiki! yoksa kalamar havyardan firsatmi kalmiyor ona...

0|0
    0|0
  • Menemen yemek için bir gruba üye olman gerekmez ki ya da bir sınıfa menemen herkesin yiyebileceği bir şey saçma geliyor sınıf ayrımı olması

0|0
    0|0
  • Çok lüks cafelerde bile kahvaltı menüsünde menemen var menemeni yemek olarak değilde kahvaltının yanında meze olarak yiyorlar daha çok

0|0
    0|0
  • bu kişi/şahıs öğrencilerin vazgeçilmez yemeğini sınıf ayrımına tutuyor

alın bunu içeri :D

0|0
    0|0
  • Sosyetenin mutfağına kamera mi yerleştirdin de, menemen yemez onlar, diye bir kanaate vardın? Bu nasıl kafa? Hep söylüyorum arkadaş, insan yokluk nedir bilecek. ...

0|0
    0|0
  • degil severım

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki menemen türk geleneğinin bir yemeği.
    Bebekte bir menemen kaç para sen biliyor musun 😄

0|0
    0|0
  • Evde degil de lüks lokantalarda bile menemen var. Ama genel olarak bakildiginda zengin insanlarin pek yedigi yemek degil

0|0
    0|0
  • Yemegin alti ustu olmaz
    Bak rahmetli sabanciya olunceye kadar pismis patetesten baska bir sey yemedi

0|0
    0|0
  • Böyle saçma bir soru daha sorulmuştu sanırım alt tabaka diyen dilini mikeyim senin

2|0
    0|0
  • Ağzının tadını bilmeyen yemez ancak menemeni. Tamam malzemeleri bakımdan daha çok durumu olmayanların yediği yemek ama yeri çok farklı hele de sucuklu olursa

0|0
    0|0
  • Yemek yemektir.. Alt tabakası üst tabakası olmaz..

0|0
    0|0
  • kast sistemi ne zaman geldi la bize sınıflara ayrıldık

0|0
    0|0
  • Aynen kezo.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • valla ben bilmem en lüks restorana gitsem de menü de menemen varsa yerim alt üst sınıf ayrımı yapmak nedir menemen bu yerim onu ben :D

0|0
    0|0
  • doğru süt tabakalar kuş sütü içiyor her sabah :D

0|0
    0|0
  • Trilyonluk insan bile yiyor

1|0
    0|0
  • Onlar mal ise biz ne yapalım

0|0
    0|0
  • Evet alt tabaka yemegi ve biz alt tabakada olmaktan mutluyuz

0|0
    0|0
  • valla hiç sevemediğim bir yemek

0|0
    0|0
  • menemen ne ilk kez duydum

1|0
    0|0
  • Yemek de alt üst sınıfı olmaz damak tadına bakar bu

0|0
    0|0
  • Evet üst sınıfların sosyetelerinde menemen yediğini gördüm biliyorum

0|0
    0|0
  • bence değil

0|0
    0|0
  • Yaa yemisim alt tabakasini...
    Ben cok seviyorum... boyle bide icinde yesil sivri biber varsa offf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 24

• Ne anlar onlar
    Ortadaki tavaya hep birden banmanın tadını ne bilsinler

0|0
    0|0
  • Onlar menemeni kahvaltı da alternatif olarak yiyiyorlar bız menemeni kahvaltıdan sayarız evet orda haklısın.

0|0
    0|0
  • Amaan istediği kadar alt tabaka yemeği olsun, ben sevdiğimi yerim. (Bu arada menemen kesinlikle soğansız olur bu tartışmayı ben sonlandırmak istiyorum 😂)

0|1
    0|0
  • Onlar salaksa agiz tadini bilmiyorsa suc bizimmi.

0|1
    0|0
  • Sacma dusunce oyle ozentisi olanlar gibi tiksinerek suşi yemekten iyidir

0|1
    0|0
  • Makarnanın üstüne koy üst tabaka yemeği olsun

1|1
    0|0
  • Sosyeteler kurban olsun menemene be :D kurbağa bacağından daha leziz ve temiz bir yemek :D

0|2
    0|0
  • Bence degıl. Her kesimde. İnsan yer

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bir kere cidden lüx bir mekanda kahvaltı yapmaya gitmiştim masayı donattılar ve masada mıhlada menemen bütün fakir yemekleri vardı

0|0
    1|0
  • Hayır tabiki hakiki Türk yemeği 😂

0|1
    0|0
  • Yemek yemektir ne alaka

0|1
    0|0
  • Ne alakası var.
    Üst tabaka dedikleriniz domates, yumurta, biber yemiyor mu?

0|1
    0|0
  • duydum tabi

0|1
    0|0
  • Onlar agizlarinin tadını bilmiyo canım tonla param olsa yinede menemen derim

0|0
    0|0
  • Hayir duymadim. Koylerde cok yenir.

0|0
    0|0
  • alt tabaka mı bu dünya da herkes aynı seviye de ve menemen oldukça pratik ve güzel bir yemek

0|0
    0|0
  • Kahvaltı da yerler onlar

0|0
    0|0
  • alakasız

0|0
    0|0
  • Ne sacma sorular

0|0
    0|0
  • Boş sorularda bugün

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Domatesin kilosu 4-5 Lira, alt tabaka yemeği olması imkansız. Zengin yemeği olur bu

0|0
    0|0
  • Duydum cok lüks restoranlarda menemen var menüde

0|0
    0|0
Yükleniyor...