KS nin Çirkin ve Bir O Kadar da Bilgili Erkekleri bir Bakar Mısınız 😂?

Beyler şimdi düşündüm düşündüm bir sonuca varamadım. Burda pembişlerin sorduğu kızsal sorulara siz nasıl cevap veriyorsunuz yahu? Kız soruyor ben cevap veremiyorum. Kız olmama rağmen bilmediğim şeyleri siz nerden biliyorsunuz? Şimdi tecrübe olsa ben doğduğumdan beri kızım ben nasıl bilmiyorum. Araştırıyorsunuz desem, üşengeçsiniz. Yav siz nerden biliyorsunuz bu kadar şeyi? Allah aşkına biri beni aydınlatsın

Güncellemeler:
2ay Kapatacam ha çirkinler 😂😂

4|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• ahahah güzel soru bak bu aslında biraz da şans işi biliyon mu internet sayesinde bütün merak ettiğin bilgilere ulaşabiliyorsun bazen bilgiler senin ayağına bazen de sen onlara gidiyorsun öğreniyorsun bende bilmiyorum neden bütün bilgiler bizi bulur bu arada çirkin dğeilim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sazanlar çünkü

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• Bana çirkin diyen çarpılır. :) Çok okuyan mı çok gezen mi bilir derler ya, yoksa hem çok gezen hem çok okuyan mı daha çok bilir.. Elbette bu işte biraz öğrendiğini hazmetmek de önemli.

1|0
    0|0
  • haklısın
    ped sorularına en fazla erkeklerin cevap verdiği bir siteden bahsediyoruz
    bazı beyler regl oluyor bizim haberimiz yok herhalde

1|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyim zuzu bilgiliyim ama çirkin değilim bir kere taaammı😂😂
    Diğer mevzuya gelince Allah vergisi😎😎😎
    😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ben çirkin değilim.

1|0
    0|0
  • Asosyallik ve yalnızlık özellikle erkeklere doğa üstü bazı güçler verir siz bunu anlayamazsınız ben de anlamıyom çümkü😑

1|0
    0|0
  • bilirler arastırıyolar

1|0
    0|0
  • Googledan bakıyoruz

1|0
    0|0
  • Çirkin ve bilgili işte bu benim 😁
    İnternet ve orta okuldayken okuduğum 12 ciltlik anabritanica sağolsun ha bir de özel bir hastanede 3 senedir yöneticiyim 👍🏻☺️

1|0
    0|0
  • Devir arastirma devri... o degilde gecen gun birini gordum burada adam sevgilisinin regl haritasini takvimini cikarmis... o kadar dusunceli ve merakli yani... bunlar guzel seyler... cok takdir ettim...

Beni sorarsan odunum ben 😂

1|0
    0|0
  • Cahillik ne güzel şey, herşeyi biliyorsun. 😏👍🏿

1|1
    0|0
  • Hahhaa ben past geciom. bilmediklerimi sagkiksal isede saglik dalinda iyiyimdir. biraz bilgim. var ondan yorum yapiyorum. kadinsal seylerden pek. anlamam. kizin. neden regl olmadini bile yorumlayan. var

1|0
    0|0
  • Bilmediğim konularda ahkam kesmem. Bin bilsemde bir bilene danışırım.

1|0
    0|0
  • Tecrübe :-D

1|0
    0|0
  • Arastriyorm

1|0
    0|0
  • Bilgi bulasici az dur sanada bulasir

1|0
    0|0
  • Dikkate almıyorum
    Seksi bir o kadar da haşin diye soru ac gelirim

1|0
    0|0
  • Bakanda nobellik soru sanacak. Aynı sorular işte boy, kilo, beni kimse sevmiyor, hamile kalır mıyım? Ve s. 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Biraz bilgi biraz mantık cınım

1|0
    0|0
  • ya meraktan ya meraktan bosver

1|0
    0|0
  • Öyle şaşırtırız hatunu işte 😂

1|0
    0|0
  • Ayrı bir değişik onlar

1|0
    0|0
  • Kızsal derken ne?

1|0
    0|0
  • içgüdüsel :D

1|0
    0|0
  • Salliyor lar sende bilmediğin için yutuyon ;)

1|0
    0|0
  • Kizlarla sohbet icin google amcaya yazip ogreniyoruz. Sonrada akil dagitiyoruz. Ama cirkin degilim

1|0
    0|0
  • Çok basıt
    Kıtap
    Tecrube
    İnternet
    Biraz da merak

1|0
    0|0
  • Yaşanmışlık bizimkisi 😀

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Buralarda yeniyim bir fikrim yok

1|0
    0|0
  • bak sitenin çirkin kızlarından en çirkini
    Bu tamamen merak ve ilgi konusu. erkeklerin bu konular çok ilgisini çektiği için herşeyi kitap veya internetten okur öğrenir ama size iğrenç geldiği için sadece dış görünüşe ilgilenirsiniz. kendiniz hakkında çok kısıtlı bilgiye sahipsiniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...