Sosyal medyadan tanıştığınız biri hayatını kaybetse ne yapardınız?

Birisiyle sosyal medyadan tanıştınız aranız iyi oldu herşey iyi derken karşı taraf herhangi bir nedenden dolayı ölüyor. Tepkiniz ne olurdu?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Samimiyetime baglı

0|1
    0|0
    • 2ay

Aranız iyi oldu demişim hiçbir sorun yok herşeyinizi paylaşmışsınız sırlarınızı acılarınızı mutluluklarınızı herşeyinizi

En İyi Erkek Görüşü

• üzülürüz tabi sonuçta aynı şekil sosyal medyada olsa sonuçta insan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Cok tanidigim biri degil ama yaslarimiz yakin. Yakindi...
    İntihar etmis, 21 yasinda. Evi bizim eve yakin bir yer. 15 dakikalik mesafe...
    Keske dedim, keske konussaymisiz daha once. Belki arkadas olurduk. Belki ben onu anlardim. Belki o bana anlatirdi. Belki... belkiler icin cok gec artik. Biliyorum.
    Ama o insanin olumunu unutamadim ben.
    Sosyal hesaplarina sonradan baktim, olum haberine baktim. Oldugu anlarin videosu vardi.
    Yardim ekipleri mudahale etmemis. Bilincli olarak.
    Belki... belki mudahale edilseydi, o branda acilsaydi yasayacakti bugun.
    Belki... yasayacakti. Belki ailesi bu kadar harap olmayacakti. Belki ayni evin caminda kocaman bir SATİLİK yazisini goren kiz arkadasinin ici bu kadar buruk olmayacakti. Ama belkiler icin cok gec artik.

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm.

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok üzülürüm. Sonuç olarak bir insan. Ve onunla paylaştığım şeyler olmuştur

0|0
    0|0
  • Yapcak bir şey yok. ölümlü dünya.

0|0
    0|0
  • Tanımadığım insanların hayatını kaybetmesine bile üzülüyorum, yani o kişiye çok üzülürdüm

0|0
    0|0
  • Cok üzülürüm. Ona dokunamadan tamamen kaybettim diye. Bir süre geçerdi unuturdum ya da alisirdim

0|0
    0|0
  • Uzulurum yikirlirim sanal olsa bile duygular gerçek

0|0
    0|0
  • çok üzülürüm

0|0
    0|0
  • Derim ki ölümlü dünya :d

0|0
    0|0
  • Sanırım bir kaç ay etkisinden çıkamaz ve kimseyle arkadaş olamazdım

0|0
    0|0
  • Üzülürüm

0|0
    0|0
  • Çok üzülürdüm

0|0
    0|0
  • Üzülürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pek bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada degilde KO oynuyordum usko cok sevdigim bir abim araba kazası sonucu hayatını kaybetmisti -) Hala clandanda atmayız sırf anısı hatırası kalsın bizle diye -) Allah mekanını cennet etsin

0|0
    0|0
  • ulan üzerime üzerime gelmeyin

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin der değer verdiğim biriyse üzülürüm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...