Arkadaş nasıl edinebilirim?

Ben genelde insanlarla hep merhaba merhaba şeklinde yani anca yüzyüze gelince konuşuyorum ama ben istiyorum ki beraber takılabileceğim insanlar olsun beni arasınlar beraber gezelim edelim ama ben insanlar konusunda seçiciyim sonuçta herkesle arkadaş olunmaz benimde böyle dostum diyebileceğim arayıp gezelim diyebileceğim 1 insan bile yok ve bu durum beni üzüyor arkadaşım olmadığı için evde oturuyorum genellikle bu durumdan kurtulmak istiyorum hem erkek hemde kız arkadaşlarım olsun istiyorum beraber vakit geçirebileceğim yaşım 18 sırf bu sebeple asosyal oldum artık kendimi açmalıyım ama tek başına yapabileceğim birşey değil ne yapmalıyım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni ortamlara girmeyi dene derdim ama şimdi insanın kendisine bağlı sen her ne kadar istersen iste bazı insanlara karşı asla samimi olamazsın bunu kendimden biliyorum. e etrafta sana göre biri yoksa belki çevreni değiştirmek ideal bir fikir olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen kendimi zorla samimi yapmak gelmiyor içimden yapmacık şeyleri. Sevmiyorum dediğin gibi yeni insanlar ortamlar lazim ama suanki durumumda boyle birşey pek mümkün değil aslında çoğu insanla sohbet edicek kadar iyiyim ama olmuyor çoğu serseri tipli insanlar bende sevmiyorum yok mevzu yok sigara yok el şakaları küfürler ben bu tur insanlardan nefret ediyorum ama toplum boyle insanlardan oluşuyor ne yapıcağımi şaşırıyorum bu yüzden arkadaş edinemiyorum

• 2ay

ya benim iyi sandıklarım bile ne tür sorunlar yaşattı bana. belki de ben çok safımdır bilemiyorum :) sen sen ol insanlara temkinli yanaş boşver bir süre daha yalnız kal. sana göre birini bulana kadar takılma bu konuya.

• 2ay

Herkese temkinli yaklaşıyorum bu yüzden fazla insanla görüşmüyorum pek sonuçta bana gore arkadaş birbirinin iyiliğini isteyen olmalı gidip turlu turlu belaya sokmamali gerçi gelecekte pek umudum yok anlaşabileceğim görüşebilecegim birini bulmak bu konu kız arkadaş konusunda kapsıyor gidip kendimi zorla sevgili yapicam diye uğraşmıyorum sevgiye önem veriyorum ama pek bana uğradığı yok

Erkekler Ne Diyor 1

• burdan illa çıkar

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanaldan değil yüzyüze gerek bana

Yükleniyor...