Ailem kuzenimle evlenmemi istiyor?

Amcam ve yengem trafik kazasında vefat edeli 12 yıl oldu kuzenim bizimle yaşıyor o kadar yıldır. Babam ve annem kuzenimle evlenmemi istiyor ama ben istemiyorum sevdigim var ne yapıcam bilmiyorum? Babam evlatliktan reddederim diyor kuzenimin de gonlu var galiba, evden kaçmayı düşünüyorum ama iş bulmam lazım baska şehirde

1|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Zorunda değilsin sonuçta. Kimsenin kimseyi istediği kızla evlenmiyor diye evlatlıktan reddetmeye hakkı da yok. Takma gitsin.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü bir durum bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aşık olmadığın biriyle sakın evlenme. hatta söz nişan dahi yapma. evlilikte keramet sadece baştan aşıksan olur. etme. büyük hata bu. sakın onunla evlenme. sevdiğin aşık olduğun kişiyle evlen.

0|0
    0|0
  • Saçmalayın yahu kardeşin gibi

0|0
    0|0
  • Okulun yok mu

1|0
    0|0
  • sevdiğin varsa ailene de kızıda çok kırmamaya bak ilk kızın kafada bitirsen fena olmaz

0|0
    0|0
  • Kuzeninle evlenme. Kimi seviyorsan onunla evlen.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir tehtit bu ilerde o kızda. Nisandan ya da alsatsam daha mi hoşunuza gider desene

1|0
    0|0
  • Acik konus ailenle. Iatemeyerek evlenirsem kiz mutsuz olur de. Ikinizede cok yazik olur ya

0|0
    0|0
  • istemediğini söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Trajik bir yurdum hikâyesi

0|0
    0|0
  • Çok iyi mukayese edilmesi gerekilen bir durum bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • o senin kardesin sayilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de oyle dusunuyorum ben istemiyorum zaten hem kuzenim hem de kacyildir beraber buyuduk yani

Yükleniyor...