Gerçekten ait olduğum yer burası mı?

Selam arkadaslar

Lütfen yazdiklarimdan hoslanmayanlar hakaret edeceklerine sayfayi kapatsinlar sokakta sosyal hayatta is hayatında zaten söz hakkımız yok bari burada karışmayın. Bunlar benim dusuncelerim. Ben dini inancı olmayan biriyim ülkenin gidisatı malum kendimi son birkac yildir bu ulkeye ait, güvende hissetmiyorum ve mutlu değilim sizinde benim gibi insan haklarina bağlı yobazların fasistlerin olmadığı bir ülkeye göç etmeyi, gittiginiz ülkede ordaki insanlarla karisip tüm gecmisi unutmayı, is cikisi pub da bir bira icmek gibi istekleriniz amaclariniz var mı yoksa ben mi abartıyorum.
Simdiden teşekkürler

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sen bunu istiyorsan gerceklestirebilirsen ne mutlu sana derim herkes istedigi yerde yasamakta ozgür

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın bende isterdim öyle rahat ve mükemmel yaşamayı ama içimde bitmeyen cehennem korkusu ve Allah sevgisi var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tanrıya inanırım aslında bir iskandinav ülkesine gidip yaşamak isterdim ya da okumak için abdye gidip orda bir hayat kurmak olabilir ancak bu ülkeyi dinci yobazlara bırakmak istemiyorum kalıp gericilikle mücadele etmek daha onurlu bir hareket olur benim için

0|1
    0|0
    • 2ay

Mücadele edecek pek bir sans kalmadı malesef cok azinliktayiz

• 2ay

laik, özgürlükçü, halkçı kesimden bahsediyorum içinde sosyalistide vardır, Türkçüsüde, ulusalcısıda, Atatürkçüsüde, sosyal demokratıda savunduğumuz ortak değer Adalet eşitlik olmalı rahat %30,40 varız hemde aktif olarak

• bazen aklıma esmiyo değilde bizde gidersek nasıl düzelicek abi burası bir köşesinden tutmak lazım

0|1
    0|0
  • Yeni Zelanda

0|1
    0|0
    • 2ay

Canada avrupaya göre gidilmesi çok zor

• 2ay

Makine muhendisi oldum yeni ust duzey ingilizcemde var ama zannetmiyorum sanirim ya kanada ya da finlandiyaya yerlesicem

• 2ay

Finlandiya o zaman canada da çok fazla ırkçılık var

• aynı durum bende de var. aslında avrupada doğup büyüyecek adammışım

0|1
    0|0
Yükleniyor...