Çok yakın olduğunuz iki arkadaşınızdan biri diğerini çok üzse tepkiniz ne olurdu?

Diyelim siz çok yakın üç arkadaşsınız ve diğer iki arkadaşınızdan biri diğerini çok fazla üzüyor o da karakteri gereği ses çıkaramıyor sadece durumu size anlatabiliyor ve bunu sakın bildiğinizi söylememenizi istiyor şimdi siz o arkadaşa nasıl bir tepki verirsiniz çünkü ikisini de çok seviyorsunuz ama hatalı olana da çok kızgınsınız ve aralarında geçenleri bilmiyormuş gibi davranmak zorundasınız bu arkadaşlık bozulmadan nasıl halledersiniz olayı?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Yurt disindan yaziyorum, bazi harfler yok klavyemde, ama insallah anlarsin yazdiklarimi.
    Bence üzülen arkadasina söyle, öbür arkadasiyla konussun. Yaptiklarini tekrar yapmasin, özür dilesin ve saygisini göstersin eger gercekten arkadaslik hissi varsa onun icinde.
    Üzülen arkadasini dinle ve düsün, en iyi sekilde nasil ne cevap verebilir o yanlis davranan arkadasa, onu yapmaya calissin. Böylelikle sen yoksun ortada. Ama yanlis yürürse, senin önünde kavgalar cikarsa veya ikisi de tuhavsa, "ne oluyor?" diye sorarsin ve bu bahaneyle aciktan herseyi ogrenirsin. Bu ana gelirse, hakli kimse, onun tarafinda ol.
    Yanlis davranan arkadasinizi yargilamadiginizi, ama arkadaslik hissi duyuyorsa bu davranislarindan vazgecmek zorunda oldugunu söylemeniz gerekiyor, cocuk degil artik. Sevdiginizi söyleyin yoksa bukadar caba göstermezdiniz, onuda söyleyin.
    Konuyu ve karekterleri bilmiyorum, ama kesinlikle konusmasi gerek üzülen arkadasin, yoksa ezilip kalicak. Sen ona destek ol, onlari iyi tanidigini düsünüyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Cok tesekkur ederim ne kadar guzel bir insansiniz benim icin ugrasip yazdiniz dediklerinizi dikkate alacagim :)

• 2ay

rica ederim, insallah düzelir hersey bir sekilde :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Aralarını bulurum bir şekılde

1|0
    0|0
    • 2ay

İste mesele o birazda nasil bulacaksiniz aralarini?

• 2ay

Iyı olan şeylerden konusurum , geçmişten maziden. Bır araya getırmek zor olsa da bunun için çabalarım gerekırse kızar küfür ederım

• 2ay

Kufur etme ya dur oyle yola mi gelir insan abicim ama maziden konusmak mantikliymis tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...