Insanlar bana değer vermiyor?

Bunu hissediyorum. Tek kusurum bazen karamsarligim tutuyor. Ama sırf bunun için de neden dislanir ki bir insan neden degersizlestirilir? Yalan fitne ihanet gibi kötülüklerim yok. Önemli olan iyi insan olmak değil mi? Hep kıkırdak mi olmak gerekir değer görmek için? Bir şeyler yazar misiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Seni olduğun gibi kabul edip,
    seven biriyle karşılaşırsın, umudunu koru.
    Seni dışlayanları umursama.
    Peşlerinden koşma, sen de onları dışla.

0|0
    0|0
    • 2ay

21 oldum. Hala çıkmadı çıkmaz da

• 2ay

Ben 35 oldum.
      Bi' ölüp geleyim o zaman. 😂

Çıkar çıkar.
      Umudunu koru. :)

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel demişsiniz "Yalan fitne ihanet gibi kötülüklerim yok." diye.
    Önemli olan da bunlar. Ama önce siz kendinize değer verin güzel huylarınızdan dolayı ve kendinizi kendinize değersiz hissettiren insanlar için bir daha sakın üzmeyin lütfen :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Olmuyor işte. Gerçekten iyi bir insanım ama değer veren yok. Akrabalar bile değer vermiyor zerre kadar. Değer veren bir kaç kişi olsa onlar var diğerleri önemli değil derim ama yok

• 2ay

Yeni kurslara yazıldim

• 2ay

İnşaAllah iyi geleceğine inanıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendin gibi bir karamsar birini bul,
    Çok mu sikicilar , daha da mı depresif oldun, bırak onları... şimdi dünyama hoş geldin diyeceğim ama kız olduğun için sana her koşulda bakacak birini bulmak sadece biraz spor yapmana bakar...

0|0
    0|0
  • seni seviyorum aşkımm

1|0
    1|0
  • BENCE ÖYLE DEĞİL. ASLINDA ÇİRKİNSİN O YÜZDEN İNSANLAR SENİ SEVMİYOR

0|0
    1|0
  • maalesef değer görmek için cebinde paranın olması gerek. onun dışındaki durumlar dekor olarak kalıyor

0|0
    0|0
  • kim nederse desin boşver, bozuk para çok ses çıkarır misali, ama sende kötümser olma insanlar istemez kötümserleri çünkü hayatlarında yeteri kadar kötü şeyler olmuştur

0|0
    0|0
    • 2ay

Devamli öyle değilim ki.

• 2ay

Yok artık ne ölmesi

• 2ay

dediğimi anlamışsındır umarım

• Salla gitsin onlar senide kendileri gibi gornek istiyor kendin olmani istemiyorlar o tur insanlar kendin ol

0|0
    0|0
  • Bırak vermesinler çok mu önemli sanki herkes boş

0|0
    0|0
  • İnsanların düşüncelerini bu kadar önemseme

0|0
    0|0
  • İnsanların sana değer vermesini umursamazsan rahat edebilirsin =/

0|0
    0|0
    • 2ay

Mizaç olarak sevecen biriyim. O yüzden umursuyorum. Tek faydası tatlı kız diyorlar o da ise yariyorsa tabi ki. Soğuk mesafeli olacan aslında. Kimseyle samimi olmak istemyeceksin. Ama olmuyor

• 2ay

İnsanlara bağlı yaşamaya gerek yok Kendine göre yaşamayı öğrenmezsen hep düşüncelere girersin

• 2ay

Insan yalnız bir varlık değil ki

• Doğru söyleyeni dokuz köyden s*klerler. Fazla takma. Ama iyimserde olmaya çalış.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle de değilim aslında. Kibarlastirirm

• 2ay

Anlamadım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...