Sizce kendi kızlarımıza , türk kızlarına hakk etdiği değeri veriyor muyuz?

Bana öyle geliyor ki, onlara çok kötü, acımasız davranıyoruz. İngiliz, fransızlar gibi kendi kadınlara gösterdikleri değeri biz de kendi kızlarımıza vermeliyiz. Bizim kadınlar bence onlardan kötü tarafı yok her şeyleri ile daha üstünler...

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Âaaa olur mu Türk kızları tam bir kezban yoksa onlar neden değer vermesin 😄😄 Ülke farkını düşünmeden eleştirmek kolaylarina geliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de aynı fikirdeyim. Turizm bölgelerinde herkesin ingiliz rus sevgilisi olmuştur ama sürekli reklam bunu edip Türk kızları şöyle Türk kızları böyle demenin ne anlamı var bimiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle doğru

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim 👏👏

0|1
    0|0
  • AYENN

0|1
    0|0
  • Verilmiyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vermiyoruz genel olarak

0|1
    0|0
  • biz onları degil onlar bizi doguruyor o sebeple onlar bizim kızımız degil biz onların ogluyuz... :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin mantığınla bir babanın kızı olamaz

• 2ay

beni hala anlamadın. son cümlende dogru bu arada ama bu zaten çok yönlü bir karmaşa tek yönle ele alınırsa hatalı olur bu arada bakacagım erkeklerimiz diye bir kullanım olup olmayacagına aklımda olsun :D

• 2ay

Kabalık etmek istemiyorum ama saçmalıyorsun kardeş. Erkeklerimiz sözcüğü kullanılılmıyor mu? Dilimizde neden var o zaman. Ben erkeğim ve kızlarımız dediğimde ataerkil oluyorsam erkeklerimiz kullandığımda ne oluyorum? Bu sözcükleri ancak ve ancak erkekler mi kullanıyor kadınlara yasak mı? Devlet veya toplumda böyle yasak mı var haberim yok? 😂

• Maalesef öyle. Sevginin adi güzellik oldu. Halbuki kızlar da çirkin denilemez biraz bakim yok. Zaten görüş one çıktığı için bu durumdayız

0|0
    0|0
  • Turk kadinlari biraz gevşek bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...