Adana da ki sahiller?

Merhabalar. Ben Adana'ya yeni taşındım ıı erkek arkadaşım bikaç haftaya ziyaretime gelecek öğrenciyim ev felan tuttuk işte. Sahilde gezmeyi felan seviyoruz e burasıda denize yakın şöyle ekimin sonuna doğru felan geldiğinde arkadaşlarımla ve sevgilimle gezeceğim sahil var mı? seyhandayım ve akrabalarım baya var burda bide birçoğu büyük mağaza/Dükkan sahipleri onlarında görmeyeceği yerler var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çatalan gölünün kenarları şehirin içinde deniz gibidir. Ama deniz en yakın karataş ya da yumurtalık sahilleri var oda 50 km falan özel aracın olmazsa ancak erken saatlerde gideblirsnz. Şunuda ilave edeyim adana nın denizi genelde beğenilmz birde göl kenarında bazı kafeler ya da çay bahçeleri aşıklarla dolu bazılarıysa ailelerle yani oralarda dikkat edicen akrablarına yakalanmamak için :D

1|0
    0|0
    • 2ay

aşıklarla dolu olanı alabilir miyim :D genelde çoluk çocuk takılan yerler :D

• 2ay

Evet baktım şimdi bazı mahllelerin adı değişmişti onlardan biriymş ☺️

• 2ay

Maps den baktm yumurtalıkda da akdeniz mahallesi varmş ama yumurtalık zafen küçük bir sahil ilçesi mahalle isimlerini bilmem

Erkekler Ne Diyor 3

• menderese giden :)

barajın kenarında iki ateş yak ufaktan biranı aç :)

1|0
    0|0
    • 2ay

alkol kullanmıyoruz. menderes bilindik yer ama ya hafta içi sabah buluşcaz 9-10 gibi yanımda olacak öğlende 2-3 gibi gidecek işte mendereste sakin yer var mı? çoban dedenin karşısındaki yerler nasıl mesela?

• 2ay

o zaman mevzu derin iş zorlaştı :) illa başbaşa kalacam diyorsan eski baraja gitmen gerekebilir

• 2ay

ne gıcık şehir ya başka yer yok mu? ya illa gezdirmek zorunda değilim ki güzel olması da şart değil şu ücretsiz plajların adresini verseniz?

• mersin 1 saat atla mersine git :)

1|0
    0|0
  • Adanada deniz yokki

1|0
    0|0
    • 2ay

dalga mı geçiyosun? :D :D

• 2ay

bana yardımcı olsnaız keşke

• 2ay

@f4tii aynen benim evin hemen önünde olimpik yüzme kanalı var :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...