Bir kız en çok neyden etkilenir?

Sormak istediğim şeyi yanlış anlamamanız için yazıyorum amaç tavlamak değil yani bir kızı etkilemek için illa tip veya para mı lazım davranışlardan düşüncelerden hayata bakış açısından hayatta ki idealleri ile bir kız etkilenmez mi okulda görücülük de veya normal bir sosyal ortamda?

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Kadınların malesefki çoğu kötü erkeklerden etkilenir hatta aşık olur. Dindarından ateistine kadar durum böyledir.

0|0
    0|0
  • Ağır başlı, çok konuşmayan civik olmayan oturmasını kalkmasını bilen sahiplenen en önemlisi adamligin tanimini bilen. Erkekliği cebindeki paraya kolundaki kıza altindaki arabaya sigdiranlara değil.

0|0
    0|0
  • Terbiye ve güzel ahlaktan

0|0
    0|0
  • ya yakısıklı olcan ya da para biraz akıllı bir kızı etkilemek istiyorsan zeki olduğunu fark etmesi gerek

0|0
    0|0
  • Asalet ve ahlak tip disinda

0|0
    0|0
  • Değer verdiği şeye önem sırasına göre değişir ama maddiyatı düşünen genelde düşünceden etkilenmiyor ama öyle kızlar da var

0|0
    0|0
  • Her kız farklı şeyler sever ilgisini başka şeyler çeker. Kimi psikopat sever gimi mülayim sever ama evlilik konusu nasiptir. Yani diyelimki kız serseri tiplerden hoşlanıyor diye evldendiği kişi serseri biri olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen zekadan çok etkilenirim para tip vs o kadar önemli değil zeka ilk tip ikinci planda benim için illa yakışıklı olmasa da bakımlı eli yüzü düzgün olup zeki olsa da yeter

0|0
    0|0
  • Ciddi ağırbaşlı ol ama leb demeden leblebiyi anla

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayrıntı odaklı düşünmek zeka eksikliği mi? Çünkü anlamıyor bazen bazı şeyleri çok fazla seçenek olduğu için

• 2ay

Düşünme şeklin farklıdır zeka eksikliği sanmıyorym

• Vücut dili konusma tarzi giyimi onemlidir

0|0
    0|0
  • İlla parayla tipe gerek yok, karakterinden de etkilenir
    Kızdan kıza değişir tabii

0|0
    0|0
  • Para disinda zor

0|0
    0|0
  • Ince düsünceli olmak her kizi etkiler

0|0
    0|0
  • Yanlis anlama ama basit düşünüyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl düşünmem lazım anlatır mısınız bu konularda biraz biraz da değil çok bilgisizim ?

• 2ay

Erkek kadın farketmez nasıl etkilenir neyden etkilenir gibi sorular basit. Kek tarifi mi bu herkese uygulayıp aynı sonucu alican. Olduğun gibi davranırsn senin gibi düşünen fikirlerini beğenen seninle kalir zaten. Herkes aynı değildir olmasında zaten.

• 2ay

Peki eyvallah

• Ben matematiği başaramadığım için matematik ile ilgilenen erkeklerden etkileniyorum...

0|0
    0|0
  • Sapyoseksuelse olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet, var da senin hayata bakış açını ben az çok biliyorum sanırım. 😂 Yani sapyoseksueller bu tarzlardan etkilenmez pek.
      Ama tipini gölgede bırakacak vasıfların olursa karşı cinsi etkileyebilirsin gerçi bunun için çaba sarf etmek de saçma ama neyse

• 2ay

Benim şeylerde ne sorun var ki

• Hepsi bir arada olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...