Tanımadığım insanlar neden engelliyor?

Siz tanımadığınız birini neden engellersiniz? Çok göz önüme çıkıyor hiç tartışmadığım muhatap bile olmadığım insanlar engellemiş. Ve bunlar hep kızlar içerisinden, neden olabilir?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben engellemiyorum hiçkimseyi 😅 Taciz vb durum için anlaşılır evet, ama özellikle tartışma sırasında "laf koyan" bir söz yazıp engelleyenler tam olarak ortaokullu ergen kafasını yaşıyor bence 😂 senin başına gelen durumsa muhtemelen görüşlerine sinir olanlar falandır, onları ben de anlamıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek bir kişiyi engelledim oda arkadaşımın ricasıydı. Engele karşıyım. Bırakalımda herkes kinini öfkesini kussun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beni engellemeyen kalmamış :D

1|0
    0|0
  • oyle olur arada

0|0
    0|0
  • Eskiden sorulara davet edenleri engelliyordum. Şimdi beni engelleyenleri engelliyorum

0|0
    0|0
  • Ben engellerm

0|0
    0|0
  • Bır kac defa karsılastım umursamıyorum

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum benim de başıma geldi bir çok kez.

0|0
    0|0
  • Sürekli görüş paylaşıyorsan sıkılıp engellemiş olabilir lwr bende öyle yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kıskançlık olabilir ya da mesela bende engelliyorum saçma sapan seyler paylasildigini görüyorum ya da abuk subuk hareketleri vardir engelliyorum olay bu

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı diye düşünüyorum mizacım realisttir her konuda bundan dolayı gıcık kapıyor olabilirler :D

• Tipine sinir olduysam engellerim

0|0
    0|0
  • Çekemedigindendir benide var öyle engelleyen erkekler

0|0
    0|0
  • Çekemiyorlar seni...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Interesting😊

1|0
    0|0
  • Beni butun ks engelledi be fnsgs

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun engellediğini?

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesela bir soruya görüş paylaşıyorum görüşlere bakıyorum arada yorumunu sevmek istediğimde engellediğini görüyorum ya da profiline bakmak içingirdiğimde engellediğini görüyorum çook karşıma çıktı bu

• Benide engelleyen var nedenini bilmiyorum 🙃 ama olsun cevap vermiyorum soruya olup bitiyor ☺️

0|0
    0|0
  • Nasıl anlıyorsun engellendiğini? Ben hiç fark etmedim

0|0
    0|0
  • Engellediğini nerden anladın ki

0|0
    0|0
  • Bir şekilde tanıyordur.

0|0
    0|0
  • Bende engellerim ama kızları değil😂