Konumuz yeni gelin evleri buyurun?

Valla ben kendi adima konusayim altindan evim olsa o programa katilmam nede olsa begenmeyekler. siz. Nebdiyonuz kizlar katilirmiydiniz. erkekler eslerinize izin verirmiydiniz. yok dugunde o amca cok cilgin oynamis begenmedim. yok evin fazla süslü ya da sade begenmedim. su kumasin rengi neden mavi degilde pembe begenmedim. yok cehizin cok ya da az begenmedim gbi bisuru anlamsizca cilgin yorumlar geliyo hanimlardan. valla en az 2 sini 3nü döverdim hafta icinde program bitene kadar 😄😄😄

Güncellemeler:
2ay Hadi baaalim 😄baslamis (showtv) bakalim bugun ne zirvalayacaklar 😄😄

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ilgilimi cekmiyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyde bir kusur buluyorlar, altın için seviyemi düşürecek değilim. Katılmak isterdim ama böyle yarışmacılar olursa zor gibi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çoğu ajanstan çıkıyor zaten stres kaldırmayan agresif milletiz 😁😊

0|0
    0|0
  • yakı8şmaz böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ben zaten izin vermezdim ne işi var orda

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılmazdım. Bazıları cidden cok hadsizce konuşabiliyor sakin bir insan değilim çıkıp kendimi rezil edemem.

0|0
    0|0
  • Asla😁

0|0
    0|0
  • Ay aynen. Ben mesela o bugun ne giyseme katilanlari da anlamiyorum. bir insan niye ozgurken baskalarina soz hakki verir ki

0|0
    0|0
  • Görüp görebileceğin en mal program. "Perdenizin rengi peçete desenlerinize uymamış..." yok mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...