Nedir bu cuce sevdasi abi?

Kime sorsan minnik kiz candir diyo.. demin 2 tane kiz gordum voleybolculardi antreman yapiyorlardi nerden baksan boylari en az 1.80 uzerinde incecik uzun kizlardi.. bende voleybolla ugrasiyorum maselef boyum 1.70 ama kizlar kiskandim resmen boy cok onemli gercektende anladim... ama gunumuzde. Bakiyorumki kisa boylu hatunlar daha sevimli bulunuyor.. Tamam sevilsin ama ideal goruntu olarak sunulmasin bir zahmet... resmen kisa boylu kizlar icin manken gbi kizlari uzdu bazi erkekler😄😄😄

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tercih meselsi. uzun kizlar erkek gibi oluyor.. ciddi ciddi. omuz atanlarida gördüm. napim ben benim gibi kizi. minyon kizlarin zekalari boyunun kisaliğindan dolayi savunma mekanizmasi direk zekaya yansiyor böyle kapatiyorlar açiklarini.. ve kabul edelim ki uzun kizlarda kalça denen bişi yok.. uzun kizlarin tek artisi uzunluğu.. göz aliyor sadece bu. senin de içine düştügün durum gibi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunu bende anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • benim ideal kız arkadaşım benim boyumda olsun 168 kısa olmasın 3 ya da 5 cm uzun olqbilir ama kısa olmasın :)

0|0
    0|0
  • Duyanda manken sanacak

1|0
    0|0
    • Ben hasa manken degilim bu boyla olmaz sanirim. ama egomda yok.. uzun kizlari gorunce hakkini veriyorum kabul ediyorum.. ayrica bakarsan 1 70 boyla inan cok kiz arkadaslarimin icinde manken edasiyla yurumuşlugum var

• Uzun severim

0|0
    0|0
  • Cuce mi :o Olaylar cikar bu soruda, biraz kavgalari izliyim surada :D

0|0
    1|0
  • Öyle

0|0
    0|0
  • Ben 173 olduğum için 180den uzun olan kızlar dünya ahiret atımdır derim 😂

0|1
    0|0
  • Yoo uzun severik

0|0
    0|0
  • Herkesin zevki farklı.

0|0
    0|0
  • Him uzuldunmu sen😂

1|0
    1|0
  • Onlarada umut bağlamak lazım

0|0
    0|0
  • Uzmuyoruz onlar tepeden bakiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Küçük elli küçük ayaklı kızlar güzel tatlı olur 😊 Ben böyle seviyorum

0|0
    0|0
    • Bak iyi dusun 😄

• Hmm. sende 40 numara ayakabi giydigine gore muhtemelen boyun fazla uzun degildir. ola bilir yanii

• Lafın gelişi misal veriyorum 😊

• Güzel yorum 😎

0|0
    0|0
  • Yok istemiyorum cüce, uzak dursunlar.

0|0
    0|0
  • Ben uzun seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bende cüce kızları sevmem mesela, karşılıklı iki sohbet edemeyecekmiyiz? :D

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya Allah aşkına kıskanıyorsanız da onurunuzla kıskanın. Kısa kızlar seviliyor diye "cüce" damgası vurmak ergen insanlara yakışır. E her insan da kendine yakışanı yapar senin gibi.

1|0
    0|0
    • Onurumla kiskanayimmi 😄hakkaten bide bu felsefe cunleleriniz bitiriyo insani 😄 boyundan buyuk laflar etme demediler hic sana

• Hiç şaşırtmadın beni. Yine kendine yakışanı yapmışsın. Erkekler kısa boylu kız seviyor diye bir taraflarını yırtan bayağı bir kadınsın. Muhatap olan bende suç. Hadi iyi işler bol kazançlar...

• Bkz. 182yim. Ama memleketimin 165 fidillari dal gibi adamlari gozune kestirmis guzelim yapacak bir sey yok :D

0|0
    2|0
  • Aynen ben de anlayamiyorum herkes boyu boyuna takılsa ya

0|0
    0|0
  • kisa boylu kizlar seviliyo cunku erkekler de kisa

0|0
    0|0
  • Herkesin zevki farklıdır

1|0
    0|0
Yükleniyor...