Burada gizliden gizliye neler neler yazan kadınlar varken benim dürüstçe sorduğum soru neden rahatsız ediyor insanları?

Sitede hiçbir zaman "gizli" soru sormadım. Ne kategoride olursa olsun kendimi gizlemedim. Uç sorularımın sayısı da en fazla dört beştir yani. Yine de aldığım tepkiler beni oldukça rahatsız etti. "Abaza mısın" vs gibi tepkiler alıyorum. Burada gizliden gizliye neler neler yazan kadınlar varken benim dürüstçe sorduğum bir soru neden bu kadar rahatsız ediyor insanları?

0|1
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç farketmedim sorularını tepkileri boşver sen bildiğinden şaşma. Sanalda stres atıyorlar sana denk gelmiş o da üzülme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle cinsellikte bir yorum bile yapınca hemen mesaj atıyorlar aa sana yakistiramadim neden böyle yaptın saçma insanlar..

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ya. Sana yakışmıyor, sen düzgündün falan. Sanki kendi akıllarından hiç cinsellik geçmiyor gibi bir masum ayakları.

• 2ay

Evet biz bayanız ya böyle şeyler dusunmeyelim böyle şeylere bulasmayalim sindirmek istiyorlar bayanları. Cinsellik kategorisinde yorum yapmaktan utanıyorum (ayrıca tesetturluyum) kimseyle cinsel muhabbetlere girmeden cevap veriyorum çünkü cinsellige tabu olarak bakan biri değilim ki bazı yorumlarını gizli olarak yapıyorum burdaki abazalardan kurtulmak için. Kendileri çok masum ya sorunlular. .

• 2ay

*utanmiyorum

Erkekler Ne Diyor 19

• insan oglu öyledir.

1|0
    0|0
  • Bu sitede takılıp ahlâk bekçisi kesilen insanları anlamak zor olsa gerek. Cinsellik hayatımızın bir parçası ama gelin görün ki, iradesi zincirlenmiş ahtapot beyinli yobazlar bunu kavrıyamıyorlar.

1|0
    0|0
  • insanların nededikleri önemli değil, ata binsen vayy insafsız atında canı var in ondan der, ata binmeyip yanında götürsen vayy salak atı var binmiyor derler :D

1|0
    0|0
  • Çarpık düzen var burada , beni mod yapsalar temızlerım hepsını

1|0
    0|0
  • Ne sordun ki?

1|0
    0|0
    • 2ay

Espri amacıyla sorduğum öpüşmeli soruya kadar laf eden var. Cinsellik kategorisinde kendi profilimle sorduğum soruda "penis" kelimesi geçiyor diye ağır ithamlarda bulunanlar var. Herkes temiz bir ben kirliyim sanki. Öyke bir tavır...

• 2ay

Ne takıyorsun salla gitsin :3

• Bu da ilginç bir durum.

0|0
    0|0
  • Boşver...

1|0
    0|0
  • Takılma her türlü insan var burada..

1|0
    0|0
  • Takılma

1|0
    0|0
  • gızlı olmanı gerektırcek bı hesabın yoktur belkı yanı çakma bı hesap zaten gızlıden farklı değil.

0|0
    1|0
    • 2ay

Nesi çakma pardon? İlla fotoğrafımın mı olması gerekiyor?

• 2ay

Gerisi zaten cakma nihayetinde ne telin ne adresin var olsa olsa bir fiton olur oda yik

• 2ay

Amca kızına söyle gelsin açık adres telefon her şeyi yazıp kendini pazarlasın çok meraklıysan.

• Takma kafana, denge sorunumuz var toplum olarak.

1|0
    0|0
  • Salla gitsin diledigini sorabilirsin kimene

1|0
    0|0
  • Alkışı hak eden bir yazı olmuş. Boş ver milleti...

1|0
    0|0
  • Genel olarak niyeti bozuk insanlar var takılma boşver

1|0
    0|0
  • Sen soru soruyor isen millet de istediği yorumu yapmakta özgür istediği gibi yapmakta özgür

0|0
    1|0
    • 2ay

Sen bana hakaret edemezsin. Senin öyle bir hakkın, özgürlüğün olamaz. Git özgürlüğün anlamını öğren sonra gel.

• 2ay

Seninle uğraşan yok. Asıl sen benimle uğraşıyorsun. Git şimdi sorumdan.

• 2ay

Sus be sus

• takma onları

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...