Zamana bir teşekkür borcumuz olduğunu düşünüyor musunuz?

Zamana bir teşekkür borcumuz olduğunu düşünüyor musunuz?
Zamana bir teşekkür borcumuz olduğunu düşünüyor musunuz?İnsanların vicdanının, merhamete olan samimiyetini zamanla öğreniyoruz. Yaşadığımız acıların geçmesini, beklediğimiz yılları ve beklediğimiz yolları zamanla aşıyoruz. Teşekkür ederim zaman.

1|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet borçluyuz. Beni ölüme yaklaştırdığı için geçen zamana teşekkür etmek isterim.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Hayir

0|1
    0|0
  • şimdilik hayır

0|1
    0|0
  • Dedigin gibi Tesekkür ederim Zaman😊

0|1
    0|0
  • düşünmüyorum haketmiyor

0|1
    0|0
  • Zaman tüm sevdiklerini güzel olan her şeyi alıp götürüyor nesine teşekkür edelim.

0|1
    0|0
  • ya ne teşekkürü zaman sen istesen de istemesen de geçer bitmesini istemediğin zamanlar olur hayatta işte o anda zaman geçer geçtiği için zamana beddua etmek gibi bişey bu dediğin çok saçma teşekküre gerek yok yani saçmalık bu arada @ArtistSerserii eskiden daha güzel şeyler paylaşırdın bunu beğenmedim :P

0|1
    1|0
  • Teşekkürü hak eden zaman değil yine kendimiziz. Zamana geçsede akıllanmayacak insan çok.

0|1
    0|0
  • Ederim ilerde, şimdi değil.

0|1
    0|0
  • Zaman en büyük düşmanım :)

0|1
    0|0
  • Guzel seyler yasamis birisinin vardir ama benim yok lanet ediyorum ona

0|1
    0|0
  • Tişikkirler zaman

0|1
    0|0
  • Çektiğimiz acılarla borcumuzu faiziyle ödüyoruz.

0|1
    0|0
  • Hayır hızla akıp gidiyor ve ben öylece seyrediyorum. Yok ona teşekkür.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle öyle.

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Tabiki teşekkür ediyorum. Her şeyin ilacı sonucta. Beni bu zamana kavuşturan Allah'a da şükrediyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamana daha çok küfür borcum var gibi, hayir neden geçiyosun ki. Ne guzel ekmege yag salca falan surup top oynardim mahallede. Keske hep o gunlerde kalsaydim

1|1
    0|0
  • Bence teşekkür borcum yok.

0|1
    0|0
  • Öncelikli olarak bu kaliteli ve felsefi sorun için seni tebrik ediyorum. Zaman dediğimiz kavram nedir? Bunun tatminkar bir cevabı var mı hayır kesinlikle yok. Öyleyse zamana teşekkür etmek ne kadar mantıklı ve ne kadar akla yatan bişey bu gerçekten üzerinden çok uzun tartışmalar yapmaya değer bir konu.

0|1
    0|0
  • Zamana kizginim ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...