Hayvanlar neden serbest de biz sürekli çalışıyoruz?

Hayvan olmak istediğimden değil 😊

Güncellemeler:
2ay Hayvanlar da çalışıyor, mesela karıncalar. Ama bir yuvanın diğer yuvayla bağı yok. Oysa bizde bir ülkedeki ekonomik kriz yediğimizi içtiğimizi etkiliyor
2ay Bu kadar eleştiri ve hakareti doğrusu beklemiyordum 🙈

0|1
19|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayvanlar eziyet goruyor genelde

0|1
    0|0
  • Hayvanlarda kapitalizm yok cunku butun hepsi esit. Bizde havaalanini insaasini yapan adam 200 milyon dolar kar ediyor 7 sulalesi bitiremez bu parayi.

0|1
    0|0
  • Tövbe ya

0|1
    0|0
  • Ne saçma sapan bir soru

0|1
    0|0
  • Hayvanlar bokuylada yatıyor ona bakarsan

0|1
    0|1
  • calissinlar mi napsinlar :D

0|1
    0|0
  • Sende otla o zaman.. yolda bulduklarınla geçin.

0|1
    0|1
    • 2ay

Sorumun anlaşılmaması yeterince açıklayıcı olmamasıyla alakalı sanırım 😕

• Yoo karinca hala calisiyo

0|1
    0|0
  • Ben kedi olmak isterdim.

0|1
    0|0
    • 2ay

İlginç bir görüş😕

• 2ay

kedi tatlı canlılardan biri fakat yanlıs ellere geçerse satanistler ovvv :O sonun kötü olabilir ben kurd olmak isterdim uluyan dagda fakat coban kurdu vurduna göre bence bir insan hayvan olmak istemez...

• 2ay

Kesinlikle kedi olmak isterdim.

• Onun beyni yok

0|1
    0|0
  • Biraz belgesel izle

0|1
    0|0
    • 2ay

Sorum izlediklerimden kaynaklı 😊

• 2ay

Attığım tez tam olarak neydi? Tüm insanlar globalleşip birbirine muhtaç hale gelirken dünyanın her yerindeki karıncalar birbirinden bağımsız olarak yaşamını sürdürebiliyor. Bizim, elmanın yanında mango da olsun dememiz ihtiyaç mıdır yoksa zevk midir? Küreselleşme sadece pazar ihtiyacından kaynaklanmıyor mu

• 2ay

Ya tartıştığımız konuya bak adam hayvanla farkını algılayamamış kafa ütülüyo. İnsanlığın olmadığı bir yerde hayvan gibi yaşa. Gereksiz bildirim yapma dicem onuda anlamıcan. Sana bu kadar vakit çok.

• Onlara hersey beleş

0|1
    1|0
  • Çünkü biz hayvan değiliz. s. s. s

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir soru tebrık ederim

0|1
    0|0
  • insanız

0|1
    0|0
  • Dişi aslan sürekli av peşindeyken çalışmıyor mu?

0|1
    0|0
  • Onlsrda akıl yok

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 21

• hiç belgesel izlemedin heralde :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Termit belgeseli izliyorum şu an 😊

• 2ay

onlar iç güdü ile hareket ediyolar ama konu bu degil şuanda konu hangisinin zor oldugu idi :D

• 2ay

Hayvanlar dostlarının ve düşmanlarının farkındalar içgüdüsel olarak nasıl davranacaklarını da biliyorlar. bu onlara biraz kolaylık sağlıyor gibi 😕

• hayatında belgesel izlemedin mi? aç karınlarına o kadar koturuyolar yiyecek arıyolar. hazır mı geliyo önlerine sanıyosun?

0|1
    0|0
  • evet haksızlık bu

0|1
    0|0
  • HER CANLI ÇALIŞIYOR AĞACLAR OKSIJEN URETİYOT. ARI SANA BAL URETIYOR MEYVA AĞACLARI MEYVE SEBZE URETIYOR. bicok mısal var gokyuzu bıle calısıyor yağmur yagıyor. kopek evı mahaleyı koruyor bı nevı bekcı kediyi asıstan duşun :D

0|1
    0|0
  • aynen niye

0|1
    0|0
  • Akılları olsa onlarda çalışırdı Solundan mı kalktın 😂😁

0|1
    0|0
  • köle olduğumuz için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • Bu büyük haksızlık.

0|0
    0|0
  • Çünkü sen kölesin

0|1
    0|0
  • Sana devlet bakıyor o nasıl olcak

0|1
    0|0
  • burdan anladığım şey özgürlüğüne düşkünsün kimseyle uğraşmak sana göre değil :)

0|1
    0|0
  • aklı olmadığı içindir.

0|1
    0|0
  • İnsanda eşek gibi çalışır hayvan gibi yer :D

0|1
    0|0
  • onlar karın tokluğuna çalışıyor biz açgözlülüğümüze

0|1
    0|0
  • Çalışma?

0|1
    0|0
  • hadi cevap verin arkadaşa

0|1
    0|0
  • aslanlar bile bir av yakalamak için gunun 20 saati uyumak zorundadır. ve bölgenin güvenligi için diger aslanlar da işbirliği yaparlar. doğada tüm hayvanlar yapar bunu. insan da bir hayvandır.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar rızıklarini, her sabah önlerinde bulurlar. Sen ise gün boyu çalışıp arayıp bulmak zorundasın insan olarak.

0|0
    0|0
  • Böyle saçma sorulara hep fazla cevap geliyor bu sorunun aynusını 13 yasındayken forumda sormuştum admin 2 gün banlamıştı saçmaladığım için

0|1
    0|0
    • 2ay

İnsanların tepkisini ve bu sorudan ne anladığını merak ettim. Birkaç kişi ne demek istediğimi anladı. Bu da bana yeter😊

• Çünkü biz meleklerle hayvanlar arasında yaratılmış bir varlığız. Ne tarafa yaklaşırsak o tarafın mizacını alırız.

0|1
    0|0
  • Değişiklik gösteriyor karıncayı örnek göstermişsin bende BAL ARISINI örnek veriyorum o peteğe hepsi birlikte emek veriyor. Peteğe gelecek zarar krize yol açar

0|1
    0|0
Yükleniyor...